999 rezultate për

barrel

Greqi, kriza prek edhe futbollin (VIDEO) Futbolli grek është në krizë. Ashtu si në ekonomik edhe në sportin më popullor nuk ka para as për të blerë barrela për t
Protesta e trajnerit, hedh barrelën në fushë (VIDEO) Kemi parë që kur trajnerët nervozohen godasin me këmbë çfarë t'iu dalë përpara: shishe uji, topa, pankina, por që të arr
Thyhet barrela, lojtari del duke çaluar (VIDEO) VEC, klubi brazilian i Serisë D prej kohësh është në një krizë të rëndë financiare. Edhe pse lojtarët e saj mundën në ja
"Drama" Grygera, çeku frikëson stadiumin (FOTO LAJM) Dëmtim i rëndë për ish-juventinin Grygera gjatë ndeshjes së Premier League mes Fulham dhe Tottenham. Gjuri i futbollisti
Donin të ishin të shpejtë po u bie barrela nga duart (VIDEO) Komisarët e pistës në Sepang, të tmerruar nga ajo që gjetën në pistë dhe me shpresën për të shpëtuar Simoncellin, nxitua
Oil prices above 100 dollars Oil prices in the United States has passed the symbolic threshold of 100 dollars per barrel, by concerns that the riots
Oil price passes $ 100 a barrel Oil prices in world markets has passed $ 100 a barrel, after concerns about the possible effects of the situation in Egy
Oil price decreases U.S. crude oil fell today at the lowest point for the two months affected by the economic data, increasing the value of