999 rezultate për

bardhe

De Jong presion bardhezinjve: Ajax-i më i fortë se Juventusi Në verë do të kalojë zyrtarisht te Barcelona, por Frenkie de Jong dëshiron të largohet nga Ajax në mënyrën më të mirë t
Ky territor i Kosovës zbardhet nga dëbora Temperaturat e ulura në mënyrë të rrufeshme dhe reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë të gjithë territorin e Kosovës
Fustani i bardhë nuses së Remzie Osmanit Gezime Krasniqi sonte u kurorëzua me martesë me djalin e këngëtares së famshme Remzie Osmani, Hamzën. Ajo tërhoqi vëm
Asnjëherë mos zgjidhni floririn e bardhë, arsyeja… Njerëzit janë të prirur të zgjedhin floririn e bardhë, përpara atij të verdhë, sidomos kur bëhet fjalë për unazat e feje
Nëse Napoli humbet sot, Juventus shpallet kampion Fitorja e Juventusit kundër Milanit po afron bardhezinjtë me titullin e tetë radhazi. Skuadra e Alegrit e gdhin me 21 pi
Zbardhet kërkesa e Bashkimit Evropian për Edi Ramën Kryeministri Edi Rama ditën e mërkurë në Kuvendin e Shqipërisë deklaroi se nëse do të ketë një sinjal nga Brukseli për m
Tërmeti në polici, zbardhen emrat e drejtuesëve që lëvizën Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka firmosur një sërë lëvizjesh në radhët e drejtuesve të komisariateve të policëv
Juventusi nuk ka ndërmend ta humb talentin e saj, e blindon me kontratën e re Po tani, kush e ndal atë? Pyetja është e natyrshme, bëhet nga "Corriere dello Sort", duke iu referuar tetë ditëve të fun
Zbardhet shkaku i largimit të fotografisë së Klintonit në Prishtinë Fotoja e ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, e cila ishte e vendosur në një ndërtesë në
Moise Kean: Nuk jam as Messi as Roanaldo, një ditë shpresoj të bëhem si ata Juventus rikthehet pozitivisht nga pushimet e diktuara nga aktiviteti i përfaqësueseve, pasi ka fituar 1-0 në shtëpi nda
De Ligt i shkel syrin bardhezijve: Juventus? Po mund të ndodhë Mathijs De Ligt është një nga mbrojtësit më të kërkuar në Europë. Kapiteni i Ajax-it nuk e ka mohuar kurrë të veshë
Zbardhet vendimi i Supremes që la të lirë Mijallkovin Gjykata Supreme ka marrë vendim për shfuqizim të masës së arrestit shtëpiak për Sasho Mijallkovin, Orce Kamçevit, Cvetan
Zbardhet çfarë kishte bërë dy orë para vetëvrasjes 13 vjeçari (FOTO LAJM) Sot iu dha lamtumira e fundit sugarit të familjes Ajvazi nga fshati Sojevë i Ferizajt. 13 vjeçari Adriatik Ajvazi, nxënë
Zbardhet vrasja brenda Shërbimit Sekret në Kosovë Në bufenë ku punonte si kryekuzhinier në Agjencinë Kosovare të Inteligjencës, ditën e 4 shtatorit, Isa Sejdiu kishte fil
Misteri i dy kunetërve të indianit, zbardhet shkaku pse nuk u arrestuan në Rinas Në të njëjtën ditë që indiani, Patel, i akuzuar për pastrim parash u arrestua në Rinas në tentativë për tu arratisur, ba
Juventus kërkon me çdo kusht nënshkrimin me yllin e Seria A Juventus kërkon të sjellë me çdo kusht në Torino sulmuesin 21-vjeçar Federico Chiesa, që luan me Fiorentina në Serinë A.
Marchisio: I qëndrova besnik Juves, e kam refuzuar dy herë Milanin Claudio Marchisio ka dhënë një intervistë për “La Gazzetta dello Sport”. Duke u përshëndetur me Juventusin verën e kalua
Zbardhet mesazhi i Merkelit për Thaçin dhe Vuçiçin Kancelarja gjermane, Angela Merkel, i ka dërguar mesazh të qartë Prishtinës dhe Beogradit për arritjen e marrëveshjes pë
Lindi borë e bardhë, studentja ndryshon ngjyrën e lëkurës në pak vite (FOTO LAJM) Ajo ka lindur e bardhë, por është fiksuar me lëkurën e zezë dhe këtë nuk e bën se kërkon të duket si një e rrace tjetër,
Misteri i Diellit të Zi, simboli që mbante terroristi Sulmuesi Brenton Tarrant, (28) i cili në emër të supermacisë së bardhë vrau 50 besimtarë myslimanë në Christchurch të Ze