999 rezultate për

barcelones

Barcelona ndryshon strategji, i tregon derën lojtarëve më të paguar Bilanci financiar i Barcelonës nuk është aspak i mirë, pasi vitet e fundit klubi ka kryer transferime vërtetë të kushtue
DETAJE/ Përfundon takimi mes babait të Messit dhe Bartomeut Ka përfunduar takimi i parë mes drejtuesve të Barcelonës dhe përfaqësuesve të Lionel Messit. Ky takim, i thirrur me e
Koeman përgatit transferimin e radhës, gati ylli i Liverpool Georginio Wijnaldum ka shumë mundësi të jetë transferimi i radhës i Barcelonës. Mundo Deportivo të premten e kaluar k
Babai i Messit flet para takimit me drejtuesit e Barcelonës: Qëndrimi në Katalonja i vështirë Ashtu siç ishte paralajmëruar, Jorge Messi, që është njëkohësisht babai dhe menaxheri i Lionel Messit, ka mbërritur para
Babai i Messit niset drejt Barcelonës, momente vendimtare për të ardhmen e argjentinasit Ditë të “nxehta” për Barcelonën. Babai i Lionel Messit, ka lënë Rosarion dhe me një aeroplan privat është nisur drejt
Tifozët e Barcelonës në festë, zbulohet takimi Messi-Guardiola Lionel Mesi dëshiron të largohet nga Barcelona, dhe skuadra favorite për ta marrë është Mançester Siti. Trajneri i e
Barcelona përgatit supergjobën ndaj Messit Tension i lartë te Barcelona! As samiti i shumëpritur i planifikuar për ditët e ardhshme midis presidentit të Barcelonës
Suarez dhe një makinë tjetër mbërrijnë te shtëpia e Messit, çfarë po ndodh? (VIDEO) Vijojnë lëvizjet me makina në shtëpinë e Lionel Messit, emrit më të përfolur në ditët e fundit në mediet botërore. El
Ky pritet të jetë formacioni i Barcelonës pa Messin (FOTO LAJM) Barcelona është duke u përballur me një kaos të vërtetë në skuadër para edicionit 2020/21, pasi mund të mbeten pa Lionel
Vidal larg Barcelonës, kërkon të ndërpresë kontratën Synimi i Interit, Arturo Vidal, raportohet se ka nisur bisedime me Barcelonën, duke shpresuar të ndërpresë kontratën e c
Tifozët e skuadrës së njohur fillojnë të mbledhin para për transferimin e Messit Në përgjigje të lajmit se Lionel Messi i ka dorëzuar një kërkesë transferimi Barcelonës, tifozët e Stuttgart janë mbledh
Luis Suarez drejt rivalëve të Barcelonës? Ardhja e Ronald Koeman në krye të Barcelonës ka bërë që shumë yje të skuadrës të mendojnë një zgjidhje tjetër. Holand
Vidal "shuplakë" Barcelonës: Futbolli ka evoluar, ata kanë mbetur pas Arturo Vidal, i destinuar për t’u larguar nga Barcelona, ​​nuk i mbyll dyert ish-skuadrës së tij, Juventusit
I frikshëm, formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri (FOTO LAJM) Barcelona do ta nisë sezonin e ri pa Messin i cili ka kërkuar largimin nga Camp Nou. Ardhja e Ronald Koeman në krye t
Ndryshe nga Messi, Suarez grumbullohet me Barcelonën, gati për testin e Covid-19 Skuadra e Barcelonës sot do të fillojë stërvitjet e para për sezonin e ri, e futbollistët duhet t’i nënshtrohen testeve
Presidenti i Barcelonës pranon takim me Messin vetëm me këtë kusht Situata e Lionel Messit te Barcelona mbetet e tensionuar. Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë përmes përfaqësuesve t
Tjetër lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës, Suarez dëshiron kalimin te Juventusi Skuadra e Barcelonës është duke pasur një krizë tejet të madhe brenda ekipit që nga humbja turpëruese kundër Bayern Munc
Messi ndryshon mendje? Kërkon takim urgjent me klubin e Barcelonës Messi mund mos largohet nga Barcelona. Sipas raportimeve të fundit që vijnë nga gazetari i njohur Gerard Romero, Mess
Ideja e fundit nga Italia, sulmuesi i Barcelonës i propozohet Juventusit Klubi i Juventusit vazhdon të jetë në merkato për të zëvëndësuar vendin e lënë bosh nga Gonzalo Higuain. Që nga dita kur
Messi përgatitet t'i japë lamtumirën Barcelonës Jorgie Messi aktualisht nuk është në Evropë, por pritet të udhëtojë atje brenda ditëve në vijim. Sipas asaj që ka më