999 rezultate për

bajrami

"Kumanova", dëshmon Arsim Bajrami: SMS-ja ishte thikë me shumë tehë Arsim Bajrami, ish pjesëtar i MPB-së i akuzuar në rastin "Kumanova", i ka hedhur poshtë akuzat për "terrorizëm" gjatë ko
Bajrami: Serbët i keqpërdorën të drejtat, të ndryshohet Kushtetuta "Kushtetuta e Kosovës është hartuar mbi bazën e dy kompromiseve të mëdha, njëra në favor të shqiptarëve, ndërsa tjetra n
Bajrami akuzon Thaçin: Po luan me të ardhmen e vendit Shefja e Grupit parlamentar, Valdete Bajrami, ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi se po luan me të ardhmen e vendit dhe
Bajrami: Problemi i maqedonasve qëndron tek numri 40% i shqiptarëve (VIDEO) Ish Ministri në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë nga viti 2006-2008 nga radhët e PDSH, Xhelil Bajrami, ka pohuar për
Bajrami: Demarkacioni nuk varet nga Lista Serbe Marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi nuk varet nga Lista Serbe, ka thënë gjatë një interviste për gazetën "Zëri" sh
Historia e të “vdekurit” që po lufton që 8 vjet për “të dëshmuar” se është gjallë Më 24 mars bëhen 8 vjet qëkur Rrahim Bajrami u shpall i vdekur. Por “vrasësit e tij” asnjëherë nuk u gjykuan. Gjyqtar
Nisma: Vetëvendosje e porositi sondazhin Deputetja e Nisma për Kosovën, Valdete Bajrami, ka reaguar ndaj sondazhit të Lëvizjes Vetëvendosje, i cili Nismën e radh
EKSKLUZIVE/ Zbulohet pistoleta, me të cilën Xhevdet Mustafa donte të vriste Enver Hoxhën (FOTO LAJM) 25 shtatori i vitit 1982 ishte një ngjarje shumë e rëndë për regjimin komunist. Një grup shqiptarësh të diasporës, m
Bajrami: Zgjedhjet parlamentare do të mbahen më 2018 PDK-ja i qëndron marrëveshjes së koalicionit me LDK-në dhe në këtë drejtim nuk ka asnjë ndryshim politik, thotë Bajrami.
Demarkacioni, Bajrami thotë se koha e gazit ka kaluar (VIDEO) Shefja e Grupit Parlamentar të Nisma për Kosovën, Valdete Bajrami, ka thënë se ky subjekt politik mbështet kundërshtimin
Shkarkohet nga detyra drejtori i Financave në Kryeministrinë e Kosovës Drejtor i Zyrës për Buxhet dhe Financa në qeverinë e Kosovës Zahir Bajrami, është shkarkuar nga detyra, transmeton "Eksp
PËRGJIMI/ Ja se si zyrtari i qeverisë së Kosovë merr para për ulje të dënimit në gjykatë Policia arrestoi Zahir Bajramin, drejtor i financave në Qeverinë e Kosovës, sëbashku me djalin e tij, për marrje të 20 m
Bajrami fajëson dialogun në Bruksel për ngjarjet që po ndodhin në veri të Kosovës Shefja e Grupit parlamentar të Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami, pas mbledhjes së Kryesisë së Kosovës, ka thënë se ng
Bajrami: Nuk do të jap dorëheqje Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, ka bërë me dije se Qeveria duhet të reflektojë ndaj rezult
Bajrami sulmon Zaevin: Jam i pastër si loti, ndërsa ai si ujërat e zeza Amdi Barjam i cili ka qenë mbrëmë i pranishëm në mitingun e VMRO-DPMNE-së dhe "Koalcionit për Maqedoni më të mirë", në S
Drejtoria e Burgjeve i kërkon BIK-ut imamë për të burgosurit (VIDEO) Drejtoria e Burgjeve i ka bërë thirrje Bashkësisë Islame të Kosovës që të përzgjedhë disa imamë për të mbajtur ligjërata
Reagon Veseli: Veç Zoti e di kur e kemi fundin, jo deputetët Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, ka reaguar ndaj deklaratave të deputetes së "Nismës", Valdete Bajrami, e ci
Lunacek: Nuk kam thënë kurrë se Qeveria e ka kërkuar demarkacionin si kusht për vizat Nënkryetarja e Parlamentit Europian, Ulrike Lunacek, ka reaguar ndaj deputetes së NISMA’s Valdete Bajramit, e cila është
Deputetja kosovare fyen rëndë Lunacek Shefja e stafit të Kryeministrisë së Kosovës, Vlora Dumoshi, ka thënë se deputetja e "Nismës për Kosovën", Valdete Bajra
Siri/ 34 të vdekur nga bombardimet ditën e parë të Bajramit Në sulmet ajrore të ndërmarra në ditën e parë të Kurban Bajramit në Siri, nga avionët luftarakë të Rusisë dhe regjimit t
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.