999 rezultate për

bahtiri

Paralajmërimi i frikshëm i Bahtirit: Të kemi kujdes në Veri Kryetari i Mitrovicës së jugut, Agim Bahtiri ka reaguar lidhur me situatën në veri të vendit pas dorëheqjeve të katër kr
Kryetari i një bashkie hyn në ring dhe le nam, të gjithë qeshin me lot (VIDEO) Në garën e boksit “Adem Jashari” që u organizua në komunën e Mitrovicës për falënderim nga organizatorët u ftua edhe kry
Koncerti në Mitrovicë, pas Shakirës flitet edhe për Madonën Kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri, foli edhe njëherë për koncertin i cili pritet të zhvillohet gjatë ceremonisë për hap
Policia flet për kërcënimin me vdekje ndaj Agim Bahtirit Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri sot ka treguar se është kërcënuar me vdekje përmes një e-maili në gjuhën serbe që i
Kërcënohet me vdekje Agim Bahitiri Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, është kërcënuar me vdekje përmes një e-maili që ka arritur sot në adresë të tij.
Haradinaj: Bëni kujdes kur flisni për Shakirën Kryeministri Ramush Haradinaj mund t’ia ndalë kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtirit, gëzimin në gjysmë. Ky i fundit ësh
Shakira vjen të këndojë në urën e Mitrovicës, flet Agim Bahtiri Edhe pse punimet për revitalizimin e urës mbi lumin Ibër në Mitrovicë kanë përfunduar, ende nuk dihet saktë se kur saktë
Bahtiri merr pjesë në tubimin para protestës së Vetëvendosjes Në një mesazh të publikuar në rrejtët sociale nga lëvizja Vetëvendosje dega në Mitrovicë është paralajmëruar pjesëmarrja
Bahtiri me shpejtësi reagon kundër Shqipërisë, kritikon edhe Pacollin Nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri ka dalë kundër idesë së shefit të tij Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar që në dialog
A do të durojë PDK me Veselin edhe fjalët e Bahtirit? Koment nga Ervin Shkulaku Kadri Veseli po vazhdon çdo ditë e më shumë të tregohet i dobët dhe të mos e meritoj
AKR-ja kërkon shkarkimin e Gjergjit, janë mërzitur nga sulmet ndaj qeverisë turke Kryetari i Mitrovicës, njëherit nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri, po kërkon dorëheqjen e zëvendësministrit Gjergj Deda
Djali i Bahtirit hakmerret ndaj gazetarit, vajton për babain e tij Gazetari Shkumbin Kajtazi ka denoncuar publikisht largimin nga puna të motrës së tij, nga fabrika e kërpudhave në Mitrov
Edhe Bahtirit nuk i mungojnë milionat Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka deklaruar se posedon pasuri të paluajtshme vlera e së cilës kalon shi
Bahtiri: Sot do të rrëzojmë një pallat 11 katësh Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, në një prononcim ka thënë, se sot do të rrënohet një ndërtesë 11-katëshe
Ministri reagon ndaj dy kryetarëve të komunave, u flet për PDK-në Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, u është kundërpërgjigjur kryetarëve të Mitrovicës dhe Vushtrrisë, Agim Bahtirit d
Edhe Agim Bahtiri shikon nga afër kërkimet për policët I pari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka vizituar vendin ku janë duke u zhvilluar kërkimet për dy policët e zhdu
Vazhdon miqësia, Bahtiri i raporton Kurtit për zhvillimet në Mitrovicë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Albin Kurti, ka qëndruar sot në Mitrovicë. Ai me
Përfundon mbledhja e AKR-së, flet Agim Bahtiri Pas mbledhjes të kryesisë së AKR-së, nënkryetari i këtij subjekti politik, Agim Bahtiri tha se në mbledhjen e sotme, kan
Pacolli kërcënon pasi rrëmbyen mësuesit me urdhër të Erdoganit Nënkryetari i Aleancës Kosova e Re, Agim Bahtiri, në një prononcim për Telegrafin tha se nuk ka arsye të shkarkohet mini
Bahtiri: Largimi i Listës Serbe nga Qeveria vendim i ngutshëm, por mundemi edhe pa ta Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri konsideron se vendimi i largimit të Listës Serbe nga Qeveria e Kosovës,