Meta kërcënon Ramën me dorëheqje
999 rezultate për

bahamas

Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM) Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo. Të dy ata shfaqen në su
Fotot e Marinës nga Bahamasi pushtojnë sërish rrjetin, ajo shfaqet pa make up Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dh
Pushimet përrallore të Marinës: Shihni kërcimin provokues në plazhet e Bahamasit Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dh
Cila ishte videoja e Marinës nga Bahamasi që pushtoi me shpejtësi rrjetin? (VIDEO) Marina dhe Getoari kanë shkuar këtë herë në Bahamas duke ia bërë zili të gjithëve. Por ishte një video që shkaktoi sh
Alketa Vejsiu del nga vetja në ishujt ‘'Bahamas'’ (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur e publikut shqiptar Alketa Vejsiu, pushimet e dimrit ka vendosur t’i kalojë në një vend ekzot
"Monstra" Irma drejt Bahamasit, lë pas 10 të vdekur në Karaibe Uragani Irma në Karaibe ka lënë pas pasoja të tmerrshme dhe ndërkohë pritet që të kalojë në Miami këtë fundjavë. Stuh
Harry Kane tregon klasin e tij në brigjet e detit Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane, ka arsye për të festuar pasi e ka marrë një po nga e dashura Katie Goodland. Çift
Pique dhe Shakira shijojnë pushimet në Bahamas (VIDEO) Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique dhe bashkëshortja e tij Shakira duket se po kalojnë pushimet së bashku. Çifti ka ven
Uragani “Matthew” i drejtohet Floridas (VIDEO) Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama ka paralajmëruar qytetarët në Florida që të evakuohen pasi uragani Methj
Crusoe, "kapiteni" që lundron për në Bahamas (FOTO-LAJM) Crusoe është një qen që i pëlqen shumë të lundrojë në det të hapur. Së bashku me pronarin e tij, 26-vjeçarin Ryan Beauch
Irina harron CR7-ën, relaks në Bahamas (FOTO LAJM) Irina Shayk ka publikuar disa foto në Facebook që tregojnë super-modelen ruse, e dashura e Cristiano Ronaldo, teksa kalo
Kjo gropë shitet për 24 milion dollarë (FOTO LAJM) Njëra ndër gropat më të thella në botë e quajtur "Dean's Blue Hole" në Bahamas është nxjerr në shitje për një çmim prej
Hoxhaj kërkon njohje nga Bahamas Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, gjatë qëndrimit në New York, ka zhvilluar një takim
Fundoset varka në Bahamas, 11 viktima Të paktën 11 persona kanë humbur jetën pasi varka me të cilën po udhëtonin 28 persona u fundos në ishullin Hawksbill në