999 rezultate për

babai

Ministrja e Ramës rrëfen pengun e saj: Babai s'donte t'i futesha politikës Mirela Kumbaro, është një ndër ministret më afatgjata në qeverinë e Ramës. Pas zgjedhjeve të 25 qershorit, Kumbaro sigur
Dashuria që nuk njeh kufij, babai në prag të vdekjes i shkruan vajzës së mitur Dashuria e prindit nuk ka kufij. E tillë është dhe historia e një babai të diagnostifikuar me kancer në tru, (në fazë te
Atak në zemër, humb jetën babai i dy fëmijëve në Itali Një 30-vjeçar shqiptar në Itali ka ndërruar jetë për shkak të një ataku kardiak. Mediat italiane shkruajnë se ai quhe
Po bënte foto në një shkëmb, burri bie tragjikisht në greminë (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një burrë vdiq ditën e ditëlindjes së tij, ndërsa kishte hipur në një shkëmb për të bë
U fut në burg se dhunoi babai, 44-vjeçari nuk zë mend as brenda qelisë Një 44-vjeçar i burgosur në ambientet e burgut Nr. 325, në Tiranë ka kërcënuar babain e tij të moshuar përmes të afërmëv
E talentuar si babai, vajza e Ardit Gjebreas se lëshon mikrofonin në fejesën e vëllait (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar djali i vetëm i moderatorit Ardit Gjebrea ka kurorëzuar në fejesë dashurinë e tij me Merlin Haxhiymeri
Babai i Messit flet për të ardhmen e të birit Jorge Messi, babai i Lionel Messit, ka sugjeruar se ka një klauzolë në kontratën e re të argjentinasit që i lejon të lar
Itali, shqiptari nga Maqedonia vret djalin e tij 5 vjeçar Një ngjarje tragjike ka ndodhur dy ditë më parë në komunën Kupramontana në provincën e Ankonës në Itali. Një vogëlush 5
Nëna nxorri në shitje fëmijët, babai flet i revoltuar dhe bën akuzat shokuese Lajmi që një nënë e re nxorri në shitje dy fëmijët e saj bëri xhiron nëpër mediat online. Reagime të forta dhe akuza
Flet babai i shqiptarit që vrau djalin 5 vjeçar në Itali: I erreshin sytë (FOTO LAJM) Vazhdon të jetë e freskët ngjarja e tmerrshme në Ankona ku një baba shqiptar vrau të birin e tij, 5-vjeç. Shqiptari m
Babai i Neymarit e ka ndarë mendjen, blen shtëpi në Madrid Emisioni sportiv i njohur në Spanjë, El Chiringuito, ka zbuluar ditët e fundit një ngjarje interesante që mund të ndrysh
Nostalgji për fëmijërinë, Strakosha tregon kujtime në krahët e të atit (FOTO LAJM) Strakosha duket se ka një lidhje të fortë me babain e tij edhe pa iu bërë kjo pyetje. Dë fundmi gardiani i Lazios ka pos
Babai nga Maqedonia vret djalin 5-vjeçar në Itali Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Ankonës në Itali pasi një djalë 5-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e t
Ligji i lejon babait të monitorojë bisedat e vajzës në WhatsApp Një baba që lexonte mesazhet WhatsApp të vajzës së tij u padit nga ish-gruaja e tij. Por një gjykatë spanjolle e provoi
Djali i Simeones parashikon të ardhmen: Do vjerë dita kur babai im të drejtojë Interin Giovanni Simeone do të përballet me Interin këtë fundjavë në ndeshjen e fundit para pushimeve dimërore . Ai përkundre
Real Madrid tashmë e di çmimin e transferimit të Eden Hazard Fjalët e babait të Eden Hazard, që theksonin në mënyrë të drejtëpërdrejtë interesimin e djalit të tij për pritjen e Real
Babai i blen Lamborghini, vajza e llastuar i bën hatanë (VIDEO) Në 16 vjetorin e ditëlindjes së vajzës së tij, si të gjithë prindërit edhe ky person ka dashur që t’i bëjë një dhuratë t
Letra e këtij djali për nënën e tij do t'ju përlotë: Më ndihmoni t'a bëj të lumtur! Festat e fundvitit të kujtojnë gjithmonë familjen, dashurinë, përqafimet e ngrohta dhe dhuratat e "Babagjyshit". Pav
3 ditë pa ikur në shtëpi, babai vë alarmin për vajzën e zhdukur Një baba ka denoncuar të humbur vajzën e tij në Policinë e Fierit. Policia bën me dije se shtetasi S.B, ka thënë se
Letra e këtij djali për nënën e tij do t'ju përlotë: Më ndihmoni t'a bëj të lumtur! Festat e fundvitit të kujtojnë gjithmonë familjen, dashurinë, përqafimet e ngrohta dhe dhuratat e "Babagjyshit". Pav