999 rezultate për

autobusi

Përmbyset autobusi në Turqi, 7 të vdekur dhe 30 të plagosur (FOTO LAJM) Përmbyset autobusi në Turqi, 7 të vdekur dhe 30 të plagosur Një ngjarje tragjike ka ndodhur Turqi ku bëhet me dije se
O Zot na ndihmo! Tornadoja hedh nga rruga autobusin me 40 pasagjerë (VIDEO) Këto janë pamjet e xhiruara brenda një autobusi në të cilin udhëtonin 40 pelegrinë, të cilët përfunduan në ajër nga një
Kapen thasë me drogë në autobusin e linjës Shqipëri-Greqi Një sasi prej 97 kg kanabis është sekuestruar nga policia greke në linjën e autobusit Sarandë-Athinë. Në pranga ka p
Lirohen shoferi dhe pronari i autobusit të tragjedisë Gjykatësi i procedurës paraprake përkohësisht ka vendosur t’ua shfuqizojë masën e paraburgimit pronarit dhe shoferit të
Lirohen nga paraburgimi shoferi dhe pronari i "Durmo Tours" Gjykatësi i procedurës paraprake përkohësisht ka vendosur t’ua shfuqizojë masën e paraburgimit pronarit dhe shoferit të
Aksident i rëndë në Korçë, "Range Roveri" përplaset me autobusin Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë ku një automjet tip "Range Rover" është përplasur me një autobus. A
Autobusi rrëzohet mbi një shtëpi, 28 viktima Një autobus me turistë u përmbys në ishullin Maderia në Portugali, duke shkaktuar të paktën 28 viktima, ndërsa disa të t
Arrestohet 22-vjeçari që i vuri flakën një autobusi në Sarandë Zbardhet ngjarja e djegies së një autobusi dy ditë më parë në Konispol. Arrestohet 22 vjeçari me iniciale SH.B, banues
Aksident i rëndë, autobusi merr përpara disa makina, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Librazhd-Prrenjas, një autobus i linjës Elbasan – Korçë është p
Vazhdojnë hetimet, merren në pyetje tre persona për aksidentin e rëndë Prokuroria Publike ka njoftuar se për ndërmarrjen realizuese të kontrollit të teknik të autobusit të aksidentuar të auto
Merr flakë gjatë natës autobusi në Prizren Rreth orës 22:00 të mbrëmjes, ka shpërthyer në flakë autobusi në rrugën Zhur – Prizren, nga ky incident askush nuk është
Ja si arriti djaloshi 13-vjeçar nga Maroku të shpëtonte autobusin në Milano Një 47-vjeçar me origjinë senegaleze, i identifikuar si Ousseynou Sy është arrestuar nga policia e Milanos pasi ka marrë
"Nuk shpëtoni", merret peng autobusi me studentë në Milano Një 47-vjeçar me origjinë senegaleze, i identifikuar si Ousseynou Sy është arrestuar nga policia e Milanos pasi ka marrë
Kjo javë ishte bombë në Maqedoni, arrestime dhe aktvendime ava filloi me arrestime për tragjedinë e autobusit dhe shpërdorim në shërbimet e inteligjencës ndërsa përfundoi me aktgj
Prokurori jep shkakun e aksidentit të tmerrshëm në Tetovë Frena teknikisht të parregullt të autobusit dhe shpejtësia mbi normat e lejuara janë arsyet për aksidentin në Llaskarc,
Detaje nga prokuroria, kaq ishte shpejtësia e autobusit Prokuroria Publike sot ka ngritur procedurë hetimore ndaj 7 personave lidhur me aksidentin fatal në Llaskarcë të Shkupit
Arrestohen drejtuesi i autobusit dhe pronari për aksidentin në Tetovë Lidhur me aksidentin e 13 shkurtit që ndodhi në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Llaskarcë, me ç’rastë 15
Aksident tek "21 Dhjetori", autobusi përplaset me makinën (FOTO LAJM) Orët e para të kësaj të diele ka ndoshur një aksident pranë "21 Dhjetorit". NW këtë aksident janë përfshirë një auto
Përfshihet nga flakët autobusi që ishte në funksion të studentëve në Prishtinë Vetëm pak para disa munutave një autobus është përfshirë nga zjarri në Prishtinë, shkruan Albeu.com Autobusi në fjalë
Profesori jep detaj shokues: Shoferi nuk ka frenuar Profesori Stoimko Zllatkovski nga Fakulteti Teknik në Manastir, për 1TV dje tha se ende po përgatitet dokumentacioni i d