999 rezultate për

aurela

Aurela Gaçe dhe Sindrit Beljeri bëhen "doktorë" dhe surprizojnë Linditën në spital (VIDEO) Njëherë në çdo 21 ditë Lindita merr mjekimin për sëmundjen që i është rikthyer. Kjo ishte një ditë mëse e zakonshme
Fansat e ofenduan, Aurela Gaçe ia thotë Ronelës troç si gjithmonë Ronela Hajati është ofenduar shumë ashpër nga fansat të cilët si kanë kursyer fjalët e rënda për peshën e Ronelës. A
Çfarë bën Aurela që të qëndrojë gjithmonë në formë (FOTO) Se ka zë tejet karakterisitk tashmë dihet. Por, Aurela Gaçe tashmë po mundohet të qëndrojë sa më në formë, edhe pse k
Aurela Hoxha, nga gatimi në kërcim (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhy
Aurela, vajzën e vogël e lë në shtëpi, të madhen me vete në palestër (FOTO LAJM) Është një nga personazhet më karizmatikë dhe të dashur të ekranit dhe botës së muzikës, e cila përveç talentit, spikat e
Bëmë mama të të ngjaj: Vajza e Aurela Gaçes , 14 muajshe dhe shikoni si këndon (VIDEO) Është pa asnjë dyshim një ndër këngëtaret që e dëgjojmë me emocione që vetëm Aurela di të na e transmetojë. Gjashtë
Aurela Hoxha i fut fansat në mendime, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të komentuara të showbizit. Ajo shpesh është vënë në qendër të v
Provokon Aurela Hoxha! Bën make-up e zhveshur Aurela Hoxha është shumë e komentuar për format e saj fizike dhe pamjen. E jo vetëm për operacione plastike, por edh
Aurela e përlotur: Nuk di si ta ngushëlloj familjen tënde Arielë Vrasja e Ariela Muratit në mes të të gjithëve shkaktoi shumë reagime nga miqtë, familjarët por edhe fytyra të njohura pu
Aurela Hoxha pozon topless dhe paralajmëron super projektin e radhës (FOTO LAJM) Fotot e saj në rrjete sociale tërheqin shumë vëmendjen, kjo për shkak të pozave tejet provokative që Aurela Hoxhës i vij
Kush është Keti, vajza misterioze që Basha e harroi në Hollandë? Si rrallë herë më parë, Lulzim Basha ka dhënë një intervistë ndryshe në "Zjarr tv" ku nuk kanë munguar kritikat apo edhe
Kështu ia uron ditëlindjen Aurela Hoxha të dashurit (FOT0 LAJM) Pas ndarjes nga ish bashkëshorti, Aurela Hoxha nuk bëri më publike ndonjë lidhje të re. Edhe pse e ka pranuar publiki
Endrit Mertiri i bën "dissin" Aurela Hoxhës, tregon hapur me kë e ka zëvëndësuar (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare dhe një nga fotografët më të vlerësuar Endrit Mërtiri për vite me rradhë kanë pasur një marrë
Marrëdhënia e tij me Aurela Hoxhën në krizë? Flet vetë Endrit Mertiri Modelja e njohur shqiptare dhe një nga fotografët më të vlerësuar Endrit Mërtiri për vite me rradhë kanë pasur një marrë
Aurela Hoxha dhe Endrit Mërtiri nuk janë më miq?! Ata ishin një dyshe e pandarë, aty ku ishte Aurela ndodhej dhe Endriti si autor i fotos apo shoqërues. Por ditëlindja e
Operacion te gishtat e këmbës? Aurela Hoxha i shkruan fanses (FOTO LAJM) Të jesh një personazh i njohur publik, detyrimisht ke dhe ndikim tek ata që të ndjekin. Ndaj dhe Aurela Hoxha është dety
Pranoi se kishte bërë operacion gishtat e këmbëve, Aurela ndryshon qëndrim (FOTO LAJM) Aurela Hoxha ishte e ftuar të shtunën e kaluar në emisionin “ShikoKushLuan”, ku ndër pyetjet e shumta që iu bënë ishte d
E mori burrin më të vogël, Aurela Gaçe tregon sherrin me parukieren Këngëtarja Aurela Gace ishte e ftuar gjatë ditës së djeshme në puntatën e emisionit “Xing me Ermalin, ku u transmetuan d
Aurela Hoxha tregon se çfarë operacionesh plastike ka bërë Aurela Hoxha është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë, jo vetëëm për fotografitë provokuese që shpesh herë p
Aurela Hoxha pranon publikisht se ka një të dashur Aurela Hoxha është një ndër personazhet më të diskutuara të showbizz-it shqiptar përsa i takon jetës së saj private, sid