999 rezultate për

aubameyang

Formacionet zyrtare: Arsenal - Everton, debuton Aubameyang Arsenal përballet sot me Evertonin në "Emirates Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 26-të të Premier Leagues an
Lewandowski uron ish-rivalin e Bundesligës për aventurën e re Robert Leëandoëski ka uruar ish-rivalin e tij të Bundesligës për Këpucën e Artë, Pierre-Emerick Aubameyang për arritjen
Aubameyang mesazh faleminderimi dhe kërkim falje për Borussia Dortmundin Sulmuesi nga Gabonit, Aubameyang ka falënderuar të gjithë për kohën e kaluar te Dortmundi. Ai thotë se situatat e pakën
Ky është numri që Aubameyang do të mbaj në fanellë tek Arsenali (FOTO LAJM) Skuadra angleze, Arsenale ka konfirmuar se Pierre-Emerick Aubameyang do të mbajë në fanellë numërin 14. Pierre-Emeric
10-të transferimet më të shtrenjta të Arsenalit (FOTO LAJM) Arsenali ka siguruar edhe transferimin e Pierre – Emerick Aubameyang, i cili tashmë kryeson listën e blerjeve më të shtr
Aubameyang zgjedh Henryn si inspirim për të vazhduar me Arsenalin Pierre Emerick Aubameyang ka thënë fjalët e para si një lojtar i topçinjëve të Arsenalit. Sulmuesi nga Gaboni ka thën
I ia vlen transferimi i Aubameyang? Statistikat tregojnë që po Arsenali e ka zyrtarizuar transferimin e Pierre-Emerick Aubameyang nga Borussia Dortmundi për një shifër prej 63 milionë
Zyrtare, Aubameyang është i Arsenalit Pierre-Emerick Aubameyang tek Arsenaltani është zyrtare. Dy klubet kanë rënë dakord për kalimin e lojtarit nga Budesl
Arsenal nxjerr në dyqanin e tyre fanellën e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Klubi anglez, Arsenal pas arritjes me Borussia Dortmund për Pierre-Emerick Aubameyang, ka nxjerr në shitje fanellën e ga
A mund të luajnë Mkhitaryan dhe Aubameyang në Europa League me Arsenalin ? Arsenal tashmë ka kompletuar transferimin e Henrik Mkhitaryan nga Manchester United dhe është shumë pranë sulmuesit të B
Aubameyang kthehet në lojtarin më të shtrenjtë në historinë e Arsenalit Pierre Emerick Aubameyang është shumë pranë kalimit te Arsenali. Mungon vetëm firma pasi akordi me Borussian e Dortmundi
Arrihet marrëveshja Aubameyang-Arsenal, pritet hedhja e firmave Bisedimet mes Arsenalit dhe Borussias së Dortmudit për Pierre-Emerick Aubameyang janë drejt fundit. Mësohet se Topçin
Klopp ka disa fjalë për sulmuesin gabonez, Pierre-Emerick Aubameyang Jurgen Klopp ka mohuar se Liverpool do të tentojë transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmund, Pierre-Emerick Aubameya
Arsenal dhe Dortmund po shkojnë drejt dështimit për Aubameyangun Kalimi i Pierre Emerick Aubameyang te Arsenali në këtë merkato po kthehet në një çështje. Kur mbeten edhe pak ditë q
Aubameyang u rikthye të luaj për Dortmundin, tifozët me një banderolë për të (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang ka qenë dhe është një objektiv i Arsenalit në merkaton e janarit, por duket se tentativat kanë
Dortmund me komunikatë zyrtare për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka folur për Sky Sports në Gjermani rreth interesimit të vazhduesh
Zorc njofton se Dortmund vazhdon ti refuzojë për Aubameyangun Drejtori sportiv i Dortmundit, Michael Zorc në një intervistë ka treguar se Dortmund e kanë refuzuar zyrtarisht Arsenali
Wenger dëshiron Aubameyangun gati për ndeshjen e radhës Drejtuesit e Arsenalin shpresojnë që transferimi i Pierre-Emerick Aubameyang nga Dortmudi të ndodhë brenda pak ditësh dh
Dortmund kthen sërish mbrapsht Arsenalin për Aubameyang Dortmund për herë të dytë i ka refuzuar ofertën Arsenalit për sulmuesin Pierre – Emerick Aubameyang. Oferta prej 50 m
Arsenali optimist për rinovimin e Ozilit Sipas London Evening Standard, për ozilin ekziston besimi se gjermani do të rinovojë. Ish-ylli i Real Madridit është