999 rezultate për

atje

Numrat e emergjencës që duhet të jenë patjetër në telefonin tuaj! Për të gjithë ju që pas tërmetit të fuqishëm, por edhe në vazhdim ndodheni në situatë të vështirë dhe keni nevojë për nd
Pas tërmeteve nisin reshjet e shiut, si pritet të jetë moti Tërmeti i mëngjesit të së martës ka shkaktuar pasoja katastrofike në vendin tonë, duke lënë pas dhjetëra viktima dhe qin
Media italiane: Në Durrës, atje ku u duk sikur botës i erdhi fundi U duk sikur po vinte fundi i botës. Suvaja binte copa-copa dhe tullat dilnin nga muret. Lëkundej gjithçka. M’u duk vetja
Kurti: Sytë e veshët i kemi atje, Kosova përjeton dridhjen e Shqipërisë Albin Kurti ka reaguar pas tërmetit në Shqipëri. Kandidati për kryeministër të Kosovës ka thënë se mendjen, sytë e ve
Habit Mimi Kodheli me thirrjen ndaj të rinjve shqiptarë: Mos ikni jashtë, atje nuk ka kafe! "Shqipëria është vendi më i bukur ku mund të rrinë e të jetojnë të rinjtë. Jashtë je një robot, punë, shtëpi dhe gjumë..
Pas takimit me Metën, reagon Bamir Topi Bamir Topi ka folur për mediat pas takimit afro 40 minutësh me Ilir Metën. Topi u shpreh se Metën u diskutua kriza poli
Historia e dy jetimëve nga Skrapari, gjyshja: Lus Zotin të jetoj sa të bëhen 20 vjeç Mbrëmjen e sotme në pjesën e tretë të emisionin “Stop” në Tv Klan, u trajtua rasti i rëndë i dy të miturve të mbetur jet
3 vendet që duhet të vizitoni patjetër në dhjetor (FOTO LAJM) Teksa viti i ri po afron, me siguri jeni duke planifikuar se ku duhet të shkoni në udhëtimin e radhës. Ne do t’ju japim
6 aksesorët për flokët që ju duhen patjetër për look-un e festave (FOTO LAJM) Jemi në gjysmën e muajit nëntor dhe sezoni i festave po afron gjithnjë e më shumë! E dimë që ende nuk e keni bërë zgj
Një nga këto pulovra duhet ta shtoni me patjetër në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Pulovrat janë gjithmonë në 'pole postion' për sa i përket gardërobës së dimrit, pikërisht për komfortin dhe butësinë e
Vranësira dhe luhatje temperaturash, çfarë ju pret këtë të diel Për ditën e diel, na pret e njëjta situatë meteorologjike si ditën edjeshme. Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe t
Neuer vendos dorën në "zjarr": Gjermania do jetë patjetër në Evropian Kapiteni i Kombëtares së Gjermanisë, Manuel Neuer, ishte ai që u paraqit përballë mediave nga grumbullimi i "Pancerave",
Historia e vogëlushit shqiptar në kampin e Sirisë: Më solli babi, se di ku është (VIDEO) Nuk e ka humbur buzëqeshjen dhe flet shqip shumë mirë. Por nuk e di fare se kur ka mbërritur në Siri. E di që babai
Librat që Ismail Kadare rekomandon t’i lexoni patjetër "The Week" publikoi listën e gjashtë librave që Kadare propozon për lexuesit e tij, libra të autorëve tjerë të cilët duk
Skandal në burgun e Peqinit: 2 mijë euro ryshfet për operacionin e të dënuarit Një investigim disa javor i emisionit “Fiks Fare” zbuloi korrupsionin e zyrtarëve të një burgu. Drejtorë burgjesh, sh
I mbuluar me flamur kuqezi, dalin fotot e para të Alvin Berishës (FOTO LAJM) Më në fund, Alvin Berisha ndodhet në Liban në pritje të udhëtimit të tij për në Romë, atje ku një njësi speciale e Polic
6 libra që duhet t’i lexoni me patjetër 1.Princi i vogël nga Antoine de Saint-Exupery Historia që ngroh zemrën e princit të vogël dhe trëndafilit të tij na k
Herë i veshur si sheik e herë si bari dhe me atlete, detaje nga jeta e Al Bagdadit Në muajt e tij të fundit në arrati, udhëheqësi i grupit të Shtetit Islamik, Abu Bakr al-Bagdadi ishte i acaruar, i tremb
Na falenderoni më vonë, 4 veshjet që ju duhen me patjetër këtë dimër (FOTO LAJM) Moti i ftohtë ka mbërritur zyrtarisht tani që temperaturat janë ulur! Vjeshta po i lë dalëngadalë vend dimrit dhe tas
Aksident i rëndë në autostradë, makina në kundravatje shkakton 3 të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Milot-Fushë Krujë në afërsi të Thumanës. Burime nga v