999 rezultate për

atakan

Real Madridi dhe Barcelona në luftë për nënshkrimin me talentin që cilësohet ‘Verrati i ri’ Vazhdon zbulimi i lojtarëve të ri dhe me perspektivë të madhe në futbollin Europian. I fundit që është zbuluar nga dy
Turqi përsëri protesta të dhunshme Ditën e martë ka nisur dhuna mes protestuesve dhe policisë, vetëm pak orë pasi 22 vjeçari Ahmet Atakan është varrosur. N