999 rezultate për

astir

Gati skenarin e dytë, Manastirliu: Pritet rritje e të infektuarve Qeveria po bëhet gati për skenarin e dytë të COVID-19. Këtë e bëri me dije Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastir
Manastirliu bën apel për të rinjtë me fotografinë nga terapia tek Infektivi: Mendoni për prindërit! Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar një fotografi nga terapia intensive në spitalin Infektiv duke i
Manastirliu: Nga sot maskat janë të detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja Manastirliu u ka bërë apel të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat, për të kufizuar përhapjen e COVID19.
A do të izolohemi sërish? Përgjigjet Manastirliu dhe pranon se situata është serioze A do ketë sërish mbyllje të vendit? Pyetja njëmiliondollarëshe që na shqetëson të gjithëve këto ditë të nxehta korri
Sot rekord i zi, Manastirliu nxjerr pamjet e një pacienti në gjendje të rëndë Sot vendi ynë shënoi një rekord prej 117 rastesh të reja, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, apelon të gjithë
Simptoma të rënda dhe shtim i ndjeshëm i rasteve, Manastirliu tregon situatën tek Infektivi (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu bën thirrje për qytetarët që të jenë të kujdesshëm dhe të ruhen nga Covid-1
Shifrat në rritje, Manastirliu publikon rregullat për një sezon turistik të sigurt (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vazhdon me apelin për t’u mbrojtur nga pandemia COVID-19. Këtë herë, përm
COVID-19/ Manastirliu publikon foton nga Infektivi: 6 pacientë po luftojnë për jetën Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një foto nga Spitali Infektiv, ku bën të
Manastirliu tregon detajin e rëndë: Tre të intubuar janë mosha të reja Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka zbuluar nga foltorja e Kuvendit moshën e tre prej pacientëve të intubuar
Manastirliu iu bën një thirrje qytetarëve: Kujdes! Sot humbëm një betejë Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, nga Durrësi deklaroi se ditën e sotme u humb një betejë, teksa përmendi nda
Mjeku humbi betejën me korovairusin, reagon Manastirliu Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar pas lajmit të trishtë për ndarjen nga jeta të mjekut Hysni Shkjau
Manastirliu: Kjo është mënyra më e mirë për të frenuar përhapjen e virusit Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një postimi në rrjetin social Facebook, njofton qytetarët se vendosja
"Ka të rinj të shtruar rëndë", Manastirliu apel të fortë shqiptarëve ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i ka bërë apel shqiptarëve që të bëjnë kujdes nga COVID-19 më shumë se kurrë
BE i mbylli Shqipërisë, Manastirliu tregon kur mund të ndryshojë ky vendim BE i mbylli kufijtë Shqipërisë për shkak të rritjes së rasteve me COVID-19 pas hapjes. Ministrja e Shëndetësisë dhe M
E lajmëron Manastirliu: Vetëm 2 muajsh, foshnja e parë e shtruar te Infektivi Ministrja Manastirliu ka deklaruar se në spitalin e Infektivit gjendet e shtruar një nënë me një fëmijë 2 muajsh. Sa
3 viktima në 24 orët e fundit, Manastirliu del me thirrjen e fortë: Mbani maska! Në 24 orët e fundit nw Shqipwri, një 63 vjeçare nga Tirana, një 65 vjeçar nga Tirana dhe një 60 vjeçar nga Elbasani, kan
"U prehsh në paqe", Manastirliu shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të Profesor Pushit Hematologu Arjan Pushi është ndarë nga jeta dhe lajmin e hidhur e ka konfirmuar dhe ministria e Shëndetësisë. Ai u pr
Kolegu deklaroi se vdiq nga COVID-19, Manastirliu: Lajm i pavërtetë! Gjatë pasdites së sotme u raporua se kishte ndërruar jetë mjeku i parë nga koronavirusi në Shqipëri. Lajmin për ndar
Xhaferi flet nga Manastiri: Ideja për kryeministër shqiptar është reale Kam dëshmuar se flas dhe punoj për qytetarët dhe interesat e tyre, të cilët i përfaqësoj në Kuvend, dhe për këtë shkak b
Situata po rëndohet, Manastirliu tregon skenaret Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka pranuar se Shefqet Ndroqi mund të rikthehet sërish në shërbim të infektu