999 rezultate për

astir

Manastirliu tregon me foto si të kontribuoni për të ulur numrin e të prekurve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kujtuar rregullat e qëndrimit në ambientet e transportit publik për t’u m
Manastirliu tregon skenaret: Nëse kalojmë 500 të shtruar, hapim spitalet rajonale Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale, Ogerta Manastirliu ka deklaruar nga Spitali i Fierit ka deklaruar se sist
Manastirliu nxjerr shifrat, kaq pacientë mposhtën sot koronavirusin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në Facebook ka njoftuar se gjatë orëve të fundit betejën me ko
Lajm i mirë nga spitalet COVID, 119 qytetarë fitojnë betejën me koronavirusin Kanë ardhur lajme të mira nga situata me COVID-19 në vend. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, raporton se
Mrekullia në QSUT, foshnja 12 ditëshe i mbijeton ndërhyrjes në zemër (VIDEO) Një mrekulli ka ndodhur në QSUT ku një bebe vetëm 12 ditëshe ja ka dalë me sukses pas një ndërhyrje në zemër. Manasti
Manastirliu jep lajmin e mirë: Kaq shqiptarë e fituan sot betejën me COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë fituar betejën me COVID 132 qy
Meta ngriti alarmin për numrin e ulët të mjekëve, reagon Manastirliu Pak më herët, Presidenti Ilir Meta ngriti alarmin për numrin e ulët të mjekëve për banor në Shqipëri. “Numri tepër i
A do të fillojë mësimi si normalisht, flasin autoritetet në bazë të studimit Ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe ajo e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë dalë në një komunikim për mediat në lidh
Organizoi dasmë në kohë pandemie, gjobitet me 1 milion lekë "Pjesë e strategjisë së vjeshtë-dimrit është edhe shumëfishimi i vaksinave falas kundër gripit, për të mbuluar të gjithë
Keni dyshime mbi COVID-19? Manastirliu thirrje të rinjve: Mendoni për ata që vuajnë! Në Shqipëri rinia është akuzuar për përhapje të COVID-19 për shkak të mosbesimit ndaj këtij virusi dhe stilit të jetesës
Shifra alarmante çdo ditë, Spahia ka dhjetë pyetje për Ramën e Manastirliun Teksa vendi ynë po shënon ritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus, Partia Demokratike akuzon qeverinë për mo
"Po përgatitemi për vjeshtën", Manastirliu flet për situatën nëpër spitale Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se kemi nevojë të respektojmë masat për të frenuar përhapjen e
Rritjet e rasteve me COVID, shtohen 300 punonjës në sistemin shëndetësor Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se sistemit shëndetësor do t’i shtohen 30
Manastirliu: Çfarë duhet të bëni nëse dyshoni se jeni infektuar me koronavirus ( VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku tregon se cfarë duhet të bëjë cdo person nëse dys
Manastirliu: Po përgatitemi për vjeshtën, do shtohen masat kufizuese Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë fjalës së saj në seancën e sotme plenare, ka folur lidhur me aktin nor
Shtatori është afër, Manastirliu zbulon planin për valën e dytë të pandemisë Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se ka përgatitur planin e radhës për të përballuar fluksin e rastev
E RALLË/ Nëna e re pa disa organe sjell në jetë vajzën shëndosh e mirë Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojes Sociale Ogerta Manastirliu, nga materniteti “Mbretëresha Geraldinë”, ku është hapur
Rastet e shtuara, përgatitje për hapjen e COVID-3 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar spitalin e përshtatur COVID3 (struktur
Situata është kritike, Manastirliu ben gati dy spitale të tjerë COVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se qeveria po përgatitet për çdo situatë në varësi të ecurisë së epidemi
PD ngre akuzën: Të dorëhiqet Manastirliu Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka kërkuar në rrjetet sociale dorëheqjen e ministres së Shëndetësisë Og