999 rezultate për

asllani

Kosovare Asllani bën shqiponjën në ceremoninë e "Topit të Artë" (FOTO LAJM) Kosovare Asllani ishte e nominuar për Topin e Artë në konkurrencën e femrave. Ajo nuk e harroi shqiponjën dykrenore as n
Futbollistja shqiptare mbërrin në ceremoninë e "Topit të Artë" Edhe shqiptarët do të përfaqësohen sot në ceremoninë e Topit të Artë që zhvillohet në Paris. Kosovare Asllani, mesfushor
Kosovare Asllani zgjidhet sulmuesja e vitit në Suedi Futbollistja shqiptare, Kosovare Asllani po vazhdon me suksese në karrierë. Asllani është votuar si futbollistja sulm
Pamjet nga qelitë, shihni çfarë bëjnë shqiptarët në burgjet angleze (FOTO LAJM) Ministria e drejtësisë në Angli publikoi statistikat për personat në burgje deri në fund të muajit tetor. Nga këto të
Historia e dashurisë që nisi nga një serial, Bertan Asllani pozon me të dashurën (FOTO LAJM) Prej vitesh tashmë këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani jeton në Turqi ku vazhdon të merret me muzikë, por ka pro
Futbollistja kosovare arrin majat, nominohet për "Topin e Artë" Futbollistja Kosovare Asllani është nominuar nga "France Football" për çmimin "Ballon d’or". 30 vjeçarja që luan për
Babai ofron para për gjetjen e djalit të zhdukur U bënë 6 muaj që kur u zhduk Arben Asllani (35 vjeçar) në Lagjen Shkup-Veri dhe policia ende pa asnjë epilog përfundimta
Festoi me shqiponjë, shqiptarja e Suedisë rrezikon penalizimin (VIDEO) Jemi mësuar që shumë futbollistë shqiptare ti festojnë golat e tyre me simbolin e shqiponjës. Rasti më i bujshëm ish
Ky është talenti që la Gjermaninë për Shqipërinë Sulmuesi 16-vjeçar i talentuar, Fisnik Asllani, është talenti më i ri që i është bashkuar Kombëtares së moshave U-17.
Rrufeja godet një burrë në qendër të Kuçovës Rrufeja ka goditur një 60 vjeçar në Kuçovë. I Moshuari Bilbil Asllani ka qenë në qendër të qyteti kur është goditur nga
"Ik moj budallaçkë!" Kur Fatos Nano injoronte Nexhmije Hoxhën Fatos Nano ishte prodhim i "shkollës" së drejtuar nga Nexhmije Hoxha, por pas demokracisë kjo nuk e pengoi atë që të ref
Konfirmohet përfitimi financiar i Vushtrrisë nga shitja e Rashicës tek Werder Bremen Vushtrria do të përfitojë financiarisht nga transferimi i Milot Rashicës nga Vitesse në Werder Bremen. Klubi gjerman
Toger Albert Asllani shpallet oficeri më i mirë ndërkombëtarë në SHBA Oficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, togeri Albert Asllani u nderua me çmimin “Colonel Alan C. Dexter, OBE, Award”.
Shqiptari Arian Asllani aktron me Robert De Niro dhe Al Pacino Mbreti i repit, Action Bronson, një shqiptar i njohur në Amerikë për muzikën e tij, por edhe për emisionin e famshëm të
Habit 50-vjeçari në emision LIVE: Gruaja më tradhtoi me të dashurin e vajzës (VIDEO) Një 50-vjeçar nga Tirana, ka telefonuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Aldo morning show", ku i ka kërkuar moderatorit
Fatmir Asllani, kandidati më i votuar për Kuvendin Komunal të Pejës (FOTO) Qysh në raundin e parë të zgjedhjeve lokale të mbajtura më 22 tetor të këtij viti, Komuna e Pejës ka siguruar udhëheqjen
Zaimina Vajsari në pritje të ëmbël, forcohet lidhja 13-vjeçare me biznesmenin (FOTO LAJM) Zaimina Vajsari para disa kohës së bashku me të fejuarin e saj patën një ndarje, e cila vazhdoi prej muajsh, por tashmë
Zjarri në Bibliotekën Kombëtare, drejtoresha: Dëmi i rikuperueshëm (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit një zjarr i madh përfshiu katin e nëndheshëm në Biblotekën Kombëtare. Nga raportimet e para
Kush janë masonët e Kosovës? (VIDEO) Në TV Dukagjini flet Neshad Asllani, njëri prej rotarianëve të parë të Kosovës. Ai tregon në detaje se si është e org
Ja kush janë 3 shqiptarët e kapur me 6.4 milionë paund drogë (VIDEO) Shqiptari i cili përplasi makinën me një dyqan për servis kompjuterash gjatë ndjekjes nga policia është dënuar me 25 vje