999 rezultate për

arritur

Zidane konfirmon se nuk është arritur asgjë me Mbappen Zinedine Zidane pas humbjes 4-1 ndaj Manchester Cityt ka pranuar se ekipi i tij humbi dhe nga ana tjetër ka shprehur se
Wenger: Nuk kemi arritur marrëveshje me Sanchezin Alexis Sanchez nuk është pajtuar që të nënshkruajë kontratën e re me Arsenalin, ndersa Alex Oxlade-Chamberlain do të qën
Përplasën makinat, vajzat lënë nam në mes të rrugës (VIDEO) Dy vajza janë konfliktuar rëndë me njëra-tjetrën, duke u shtrirë dhe zvarritur në rrugë, por ajo që kanë bërë më pas i k
Tronditet Korça, e mitura kishte arritur në nivelin 30 të Balenës Blu Policia e Korçës parandaloi vetëvrasjen e një të miture në këtë qytet për shkak se luante lojën e rrezikshme "Balena Blu
ZYRTARE/ Ja kur fillon edicioni i ri i Superligës Komiteti Ekzekutiv (KE) i FFK-së, sot mbajti mbledhjen e vet të radhës nën drejtimin e Fadil Vokrrit president, ku disku
Simiq: Kemi arritur qëllimin primar Kryetari i Listës Serbe, Slavko Simiq ka thënë se me marrjen e dhjetë vendeve në Parlamentin e Kosovës është realizuar q
Ministri Demiraj bën bilancin për 2 javë: Ja çfarë kam arritur (FOTO LAJM) Ministri teknik i Brendshëm Dritan Demiraj pas më shumë se 2 jave punë ka bërë një bilanc të punës së tij. Rikujtojm
LSDM: Nuk kemi arritur asnjë marrëveshje me Lëvizjen Besa Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, përmes një deklarate për shtyp, ka thënë se edhe pse kanë pasur bisedime me Lëvizj
VMRO: LSDM-ja mashtroi qytetarët për të arritur në pushtet VMRO-DPME-ja ka akuzuar Lidhjen Solcia-demokrate të Maqedonisë, duke iu referuar një deklarate të Shpëtim Pollozhanit, i
Allegri pa "frena": Kualifikim i merituar, ende nuk kemi arritur asgjë! Massimiliano Allegri është lideri i vërtetë i Juventusit. Pas barazimit në "Camp Nou" dhe kualifikimit për në gjysmëfina
Nishani apel nga Berati: Dialog për të arritur kompromisin Presidenti i vendit, Bujar Nishani nga qyteti i Beratit ka reaguar në lidhje me krizën politike në të cilën ndodhet vend
Baton Haxhiu: Rama-Meta e kanë arritur marrëveshjen për zgjedhjet, por... (VIDEO) Pas shkrimit te tij ku i beri thirrje Edi Rames qe te dale nga koalicioni me Ilir Meten, analisti shumë pranë kryeminist
Juventus njofton se ka arritur marrëveshjen me trajnerin e ri Drejtuesit e Juventusit tashmë kanë siguruar trajnerin, në rast se Massimiliano Allegri vendos të largohet në fund të ed
Dëshpërimi ka arritur kulmin, s'do ta besoni ku është futur kjo shqiptare për të kaluar në Angli (FOTO LAJM) Anglia është kthyer në një "tokë të premtuar" duke bërë që edhe trafikantët të përdorin forma të ndryshme për futjen e e
Artan Grubi: Nuk duhet patjetër të jemi në qeveri Shefi i kabinetit të Ali Ahmetit, kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Artan Grubi ka deklaruar se partia
A e dini sa ka arritur sipërfaqja e qendrave tregtare vetëm në Tiranë…? Vetëm një dekadë më parë, shqiptarët i njihnin qendrat tregtare nga filmat e serialet, apo nga udhëtimet jashtë vendit.
Ali Ahmeti: S’kemi arritur marrëveshje, po diskutojmë pikat për një vendim konstruktiv Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se ende nuk është arritur ndonjë marrëveshje për koalicion me VMRO DPMNE-në. “
Thaçi: Dialogu ka arritur në pikën finale Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar pas takimit të Brukselit se, dialogu është në rrugën e duhur për gjetjen
Ja si rrezikojnë jeën emigrantët për të arritur në Evropë (VIDEO) Skena të tmerrshme që dëshmojnë se çfarë rrezikojnë emigrantët për të arritur në Evropë janë publikuar nga policia span
Tre maska natyrale për të arritur qerpikët idealë Qerpikët e gjatë dhe të dendur janë ëndrra e gjithsecilit. Jo më kot femrat i lyejnë ata me rimel që të duken sa më të g