999 rezultate për

argjentinasi

Aguerro mund të bëjë dyfishin e tradhëtisë së Bonuccit Chelsea është në krizë për një qendër sulmues. Londinezët duan vetëm të marrin dikë më të mirë se Costa pavarësisht asgj
Interi i Spalletit po ndjek nga afër argjentinasin Sipas La Gazzetta dello Sport, drejtuesit e Interit janë duke ndjekur nga afër Erik Lamela. 25-vjeçari i cili është n
Do e quanit Messi "dështaku" pa të ardhme, pa para Kjo është lista e notave të Lionel Messit në klasën e 7-të. Argjentinasi është vetëm për sport dhe këtë e vërteton dëfte
"Të dielën u martove, të hënën në punë shkove", Messi niset urgjent drejt Barcelonës Pavarësisht se mbrëmjen e të premtës u martua, Messi nuk mund ti kushtojë dot dasmës së tij më shumë së ato orë organizi
I munguari i madh në dasmën e Messit Lionel Messi mbrëmë zyrtarizoi martesën e tij, martesë në të cilën ftoi shumë miq dhe kolegë. Por ajo e cila vrau syrin
Derbi i Madonninës në garë për Pastoren Sapo ka nisur një derbi i ri. Inter dhe Milan janë së bashku në të njëjtën garë jo vetëm për një vend në Ligën e Kampion
Dëmtimi i rëndë i Mascheranos, ja sa do të mungojë argjentinasi Javier Mascherano pësoi një dëmtim të rëndë në fitoren 3:1 të Barcelonës ndaj Alaves, në finalen e Kupës së Mbretit.
Dybala kthen buzëqeshjen te Juvja: Jam 100 % gati për nesër Paolo Dybala ka zgjidhur vetë të gjitha dilemat nëse do të jetë apo jo në fushë nesër në mbrëmje. Sulmuesi i Juventusit
Probleme te Barcelona, një mbrojtës rrezikon sfidën me Juven Barcelona do të tentojë përmbysjen e çmendur ndaj Juventusit, por mesa duket duhet ta bëjë pa Javier Mascheranon. Argjen
Pochettino te Barcelona? Argjentinasi i befason të gjithë ... Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino ka mohuar zërat për një kalim te Barcelona, u shprehur se do t'i mbetet besni
Barcelona bën gati rinovimin me shifra të frikshme për Messin Pas disa probleme dhe polemikave duket së gjërat mes Messit dhe drejtuesve të Barcelonës janë sheshuar. “Pleshti” deri m
Maradona zgjedh 11 argjentinasit më të mirë në histori, Messi në dyshim Me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, legjenda e futbollit Diego Armando Maradona ka publikuar “To
Fati i buzëqesh Icardit, shpallet sulmuesi më i mirë i Evropës (FOTO LAJM) Interi është duke pasur probleme këtë edicion në Serie A dhe në Europa League, por kjo nuk vlen edhe për sulmuesin Mauro
Messi largohet nga Barcelona? Ja destinacionet e mundshme (FOTO) Në Spanjë gjatë ditës së djeshme është përhapur lajmi i bujshëm se Messi do të largohet nga Barcelona, pasi ka refuzuar
Tifozët i përgjigjen Icardit pas "bombës": Jemi këtu, na lajmëro kur të vijnë argjentinasit e tu! (FOTO) Mauro Icardi, ka shkaktuar sërish polemika në marrëdhënien e tij me tifozët. Pas publikimit të librit të tij ku shpjegon
Messi nxjerr sërish ushqimin në stolin e rezervave (VIDEO) Lionel Messi rishfaq të njëjtat probleme si më parë. Në ndeshjen kundër Deportivo La Corunas, ai ka vjellë në stolin e r
Barcelona zgjat “martesën” me njërin nga yjet kryesore të skuadrës Javier Mascherano do të nënshkruajë kontratën me Barcelonën të premten ku do të zgjasë qëndrimin e tij në klub deri në 2
Medel ofendoi arbitrin: Argjentinasit bij k... Amerika Latine njihet si një vend, ku shtete të ndryshme kanë një rivalitet të madh, dhe shpesh herë kanë pasur sfida të
Barcelona ëndërron yllin e Juventusit Paulo Dybala është dëshira e madhe e Barcelonës në merkato. Ylli argjentinas i Juventusit pëlqehet shumë nga drejtori sp
Interi zgjidh dilemat për të ardhmen e Icardit Më në fund Interi i jep fund spekulimeve për një kalim të mundshëm të Icardit te Napoli pasi pak minuta më parë argjenti