999 rezultate për

argjentinasi

Barcelona bën gati rinovimin me shifra të frikshme për Messin Pas disa probleme dhe polemikave duket së gjërat mes Messit dhe drejtuesve të Barcelonës janë sheshuar. “Pleshti” deri m
Maradona zgjedh 11 argjentinasit më të mirë në histori, Messi në dyshim Me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, legjenda e futbollit Diego Armando Maradona ka publikuar “To
Fati i buzëqesh Icardit, shpallet sulmuesi më i mirë i Evropës (FOTO LAJM) Interi është duke pasur probleme këtë edicion në Serie A dhe në Europa League, por kjo nuk vlen edhe për sulmuesin Mauro
Messi largohet nga Barcelona? Ja destinacionet e mundshme (FOTO) Në Spanjë gjatë ditës së djeshme është përhapur lajmi i bujshëm se Messi do të largohet nga Barcelona, pasi ka refuzuar
Tifozët i përgjigjen Icardit pas "bombës": Jemi këtu, na lajmëro kur të vijnë argjentinasit e tu! (FOTO) Mauro Icardi, ka shkaktuar sërish polemika në marrëdhënien e tij me tifozët. Pas publikimit të librit të tij ku shpjegon
Messi nxjerr sërish ushqimin në stolin e rezervave (VIDEO) Lionel Messi rishfaq të njëjtat probleme si më parë. Në ndeshjen kundër Deportivo La Corunas, ai ka vjellë në stolin e r
Barcelona zgjat “martesën” me njërin nga yjet kryesore të skuadrës Javier Mascherano do të nënshkruajë kontratën me Barcelonën të premten ku do të zgjasë qëndrimin e tij në klub deri në 2
Medel ofendoi arbitrin: Argjentinasit bij k... Amerika Latine njihet si një vend, ku shtete të ndryshme kanë një rivalitet të madh, dhe shpesh herë kanë pasur sfida të
Barcelona ëndërron yllin e Juventusit Paulo Dybala është dëshira e madhe e Barcelonës në merkato. Ylli argjentinas i Juventusit pëlqehet shumë nga drejtori sp
Interi zgjidh dilemat për të ardhmen e Icardit Më në fund Interi i jep fund spekulimeve për një kalim të mundshëm të Icardit te Napoli pasi pak minuta më parë argjenti
Messi "turpëron" keq Suarez-in (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes, por kësaj radhe jo për ngjyrën e flokëve por p
Barcelona nuk ndalet, bën një blerje edhe në sulm (FOTO) Barcelona vijon të jetë shumë aktive në tregun e transferimeve. Trajneri Luis Enrike ka kohë që kërkon një sulmues cilë
Lajm i madh për Manaj për sfidën ndaj Sassuolos Më në fund vjen dhe momenti i Rey Manaj. Sulmuesi i Kombëtares sonë përballë Sassuolo-s do të regjistrojë ndeshjen e par
Ky është tenisti më i çmendur që mund të keni parë (VIDEO) Tenisti Grigor Dimitrov nuk i mbajti dot nervat në finalen e turneut të Stambollit. Bullgari theu 3 raketa pasi humb
Juventus shfaq interes për Mascheranon Juventus tashmë ka nisur lëvizjet e tij në merkato për sezonin e ardhshëm. Së fundmi në ambientet bardhezi ka filluar t
Harrojeni Messin dhe Ronaldon, shijoni magjitë e Maradonës (VIDEO) Diego Armando Maradona është një ndër ikonat e futbollit botëror dhe një ndër më të mirët që ka parë ky sport. Për t
Ja kush e ndali Messin në “El Clasico” (VIDEO) Barcelona dominoi një ditë më parë në “El Clasico” ndaj Realit, por ishin këta të fundit që triumfuan 1-2 në “Camp Nou”.
Messi sjell një reklamë të re (VIDEO) “Rrëmbyesi” i pesë topave të artë, Lionel Messi mesa duket po i ecën shumë mirë me botën e marketingut. Sot është pu
Higuain ende larg rinovimit, PSG dhe Chelsea bëhen gati Gonzalo Higuain po shkakton "ankth" te tifozët e Napolit. Sulmuesi argjentinas ka një kontratë me Napolin deri në qersho
Messi ka blerë Ferrari 32 milionë euro? Ja përgjigja e argjentinasit (FOTO LAJM) Lionel Messi u përfol se ishte personi që pagoi 32 milionë euro për një Ferrari, në një ankand të zhvilluar javën e kalu