999 rezultate për

ankth

Uruguaj në ankth, operohet Luis Suarez Luis Suarez operohet paraditen e sotme në gju, pak javë para nisjes së Kupës së Botës "Brazil 2014". Lajmi i minutave të
PD akuza Ramës e Tahirit: Krimi po krijon ankth publik Partia Demokratike akuzoi sërish sot ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri për manipulim të shifrave lidhur me kriminalite
PD: Qeveria nën ankthin e serverit, do zbardhim krimin Partia Demokratike ka akuzuar sot qeverinë se po mundohet të arkivojë skandalin e vjedhjes së të dhënave në drejtorinë e
5 vite të ankthit dhe të pritjes U bënë pesë vite që kur u burgos bashkëfshatari, ish ushtari i UÇK-së, Rexhail Qeri
Studimet tregojnë se ankthi shkakton sulm në tru Studimi të ri i Universitetit të Pittsburgut thonë se, sa më i lartë të jetë niveli i ankthit tuaj aq më të mëdha janë m
Tërbimi i Balotellit, Milan në ankth (FOTO LAJM) Nuk përfundojnë lajmet e këqija për Milan që, pas humbjes së mbrëmshme përballë Napolit, rrezikon të humbasë për dy javë
Ankthi dhe stresi shkaktojnë kancer Sipas kërkimeve më të fundit shkencore ankthi dhe stresi janë dy faktorë që ndikojnë në zhvillimin e kancerit. Zbulimi n
Barça në ankth: Çfarë po ndodh me Messin? Lionel Messi vë në ankth Barcelonën dhe një vend të tërë, Argjentinën. Pas dëmtimit muskulor në këmbën e djathtë në fund
Prandelli në ankth: S'di çfarë formacioni të bëj Cesare Prandelli është në një dilemë të madhe në prag të sfidës ndaj Uruguajit, e vlefshme për vendin e tretë të Kupës s
Meta premton t'i japë fund ankthit të legalizimeve Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, i shoqëruar nga kandidatët për deputetë të LSI-së Dritan Ylli dh
Stërvitja me detyrim ul ankthin dhe depresionin Të bësh stërvitje me detyrim deri në limitet e energjisë ndihmon në uljen e ankthit dhe depresionit. Në këtë konkluzion
Rezoluta u miratua për të shuar ankthet e Serbisë Edhe pse nuk arriti të ndalojë në Kuvend votimin e Rezolutës, deputeti i lëvizjes Vetëvendosja Liburn Aliu, vazhdon të k
Mou: Në ankth? Nuk kam qënë kurrë Jose Mourinho ruan qetësinë në konferencën për shtyp përpara gjysmëfinales së Champions League kundër Borussia Dortmund.
Conte në ankth për Giovincon Sebastian Giovinco mund të humbasë sfidën çerekfinale të Champions League kundër Bayern Munchen. Disponueshmëria e sulmu
"Ëndrra europiane e Maqedonisë do të shndërrohet në ankth" Shtypi grek ka shkruar se Bashkimi Europian nuk është i interesuar për zgjerimin e mëtejmë për shkak të krizës politike
Probleme me gazin e makinës, minuta mankthi për adoleshentin shqiptar (VIDEO-FOTO) Një 16-vjeçar shqiptar me banim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka përjetuar një histori jo fort të këndshme pasi mak
Roura: Bëmë një ndeshje të madhe Zëvendëstrajneri i Barcelonës Jordi Roura ka përgëzuar ekipin për suksesin ndaj Getafes. "Dua të falënderoj në fillim ti
Një përqafim redukton stresin dhe ankthin Një përqafim redukton stresin, ankthin dhe përmirëson kujtesën. Sipas një studimi të kryer nga studiues të Universitetit
Ankthi dhe gëzimi, "në duart" e yjeve (FOTO-LAJM) Bashkimi i duarve mund të përcjellë një mesazh ndërsa ky gjest mund të interpretohet në mënyra të ndryshme. Në disa rast
Flakeni tutje pasqyrën dhe jetoni më shëndetshëm Doni të jetoni më shëndetshëm dhe më gjatë atëherë flakeni tutje pasqyrën. Një nismë e veçantë e ideuar nga Autumn White