999 rezultate për

anjeza

Ja si i lutet Anjeza Shabani trupit gjykuese që e la në burg Anjeza Shabani, edukatorja-administratore e kopshtit të palicencuar “Diren” i është lutur gjykatës që ta lirojë nga burg
Burg për Anjeza Shabanin/Nikolla: Ngjarja e llahtarshme Ministrja Lindita Nikolla ka reaguar me anë të një statusi të detajuar në Facebook, në lidhje me dhunën e ushtruar nga p
Anjeza Shabani ka dhunuar edhe një tjetër fëmijë Pronarja e kopshtit "Diren" të cilës iu dha masa e sigurisë "arrest me burg", do të përballet edhe me një tjetër denonci
Pronarja e kopështit merr mbështetjen e të atit (FOTO) Anjeza Shabani ka mbërritur në Gjykatë e shoqëruar nga forcat policore dhe ndërkohë që futej në sallën e seancës, në amb
Anjeza Shabani në Gjykatë: Babi jam mirë. I ati: Bravo, bëhu e fortë Administratorja e kopeshtit Anjeza Shabani mbërriti në Gjykatën e Tiranës për masë sigurie, pasi akuzohet për keqtrajtim
Qytetarët në protestë dhe marshim drejt gjykatës ku jepet vendimi për Shabanin Dhuna e ushtruar ndaj djalit tre vjeçar nga administratorja Anjeza Shabani, ka indinjuar dhjetra qytetarë, të cilët janë
"Luftë" jashtë gjykatës, i ati i pronares së kopështit shan gazetarët (VIDEO) Në Gjykatën e Tiranës ka nisur seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj shtetases Anjeza Shabani, pronarja e kopeshti
Detaje tronditëse për dhunën ndaj 3 vjeçarit/ Ja ku ishte montuar kamera Bazuar në hetimet aktuale, mësohet se para rreth 20 ditësh ka ndodhur edhe filmimi i momenteve të dhunës së administrato
Ja si u filmua Anjeza Shabani brenda kopështit të saj Tashmë është zbardhur edhe misteri lidhur me vendosjen e kameras së fshehtë në kopështin ku Anjeza Shabani ishte pronë e
Sot vendoset masa e sigurisë për Anjeza Shabanin Sot Gjykata e Tiranës do të vendosë për fatin e Anjeza Shabanit, e cila vetëm tre ditë më parë u shfaq në një video ku d
3 akuza të tjera për pronaren e kopshtit që dhunoi fëmijën 3 vjeç Administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani dhunoi fëmijën 3 vjeç, e pas këtij skandali tashmë kopshti është vënë
Edukatoret: Se dinim se Anjeza mund të arrestohej, ka rrahur edhe fëmijë të tjerë Edukatoret e kopshtit Diren që po ndiqen në gjendje të lirë për moskallëzim krimi kanë pohuar se dhuna ka qënë e përsëri
The Prosecution will ask the court to keep behind bars Anjeza Shabani The Prosecution has taken hold of the tape where Anjeza Shabani, the owner of "Diren" kindergarten beats up a 3-year-old
Pronarja e kopshtit: E vogël kisha një dentiste që të fuste 2-3 shpulla dhe…(VIDEO) Anjeza Shabani, ish gazetarja e që së fundmi ishte bërë edhe pronare e një kopshti, pritet që shumë shpejt të dalë në Gj
Dy fjalë nga Armir Shkurti për ish kolegen: Do ta kisha vrarë, por s'jemi nga ata burra… Pas denoncimit në emisionin investigativ "Stop" për ushtrimin e dhunës ndaj një fëmije 3 vjeçar nga Anjeza Shabani, vëme
Pronarja e kopështit shpërthen në lot: Nuk e dija që ishte autik Tashmë është hedhur dritë mbi dëshminë e administratores së kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, e cila u filmua nga emisio
Ja sa vite burg rrezikon pronarja e kopështit që dhunoi fëmijën 3 vjeç (FOTO LAJM) Pas publikimit të pamjeve filmike të regjistruara me kamera të fshehtë nga emisioni “Stop”, ndaj edukatores së kopështit
Arrestohet Anjeza Shabani, pronarja e kopshtit që dhunonte fëmijën 3 vjeçar Pas hetimeve qe kishte nisur kryeprokurori i Tiranës Petrit Fusha, gjatë kohës që videoja ishte ende në transmetim n Tv
Anjeza dikur denonconte korrupsionin në televizion (VIDEO) Asnjë se mban mend, por skandalozja Anjeza Shabani, drejtoresha e kopshtit privat “Diren” që emisioni Stop i publikoi mb
Rama dhe Beqaj në bulevard Pas mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Socialiste ku ishin të pranishëm edhe Donald Lu me Vlahutin, Edi Rama dhe