999 rezultate për

amerikane

Modelja amerikane "çmend" rrjetin, pozon vetëm me bikini (FOTO LAJM) Modelja amerikane Abigail Ratchford, është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale. Kjo për shkak të fotogra
Një oficer shqiptar diplomohet në Akademinë e Marinës Amerikane (VIDEO) Akademia e Marinës Amerikane është ndër institucionet më prestigjoze që përgatit kuadro-elitë të ushtrisë amerikane. Mar
Keni fituar Lotarinë Amerikane? Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Ambasada Amerikane ka shpërndarë në rrjetet sociale një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që kanë fituar lotarinë
Njihuni me ambasadoren e re amerikane në Maqedoni Senati amerikan sot ka konfirmuar Kejt Meri Bërns për ambasadore të SHBA-së në Maqedoninë e Veriut. Ajo do të zëvend
Shakaja e një burri për pak rrëzoi avionin amerikan Një burrë rreth të 60-ve është arrestuar në Japoni, pasi me një laser të vogël që kryesisht qëndron i varur në mbajtëse
Dashuria me Putinin, SHBA kërcënon Erdoganin (FOTO LAJM) Sipas mediave amerikane, ShBA i ka dhënë ultimatumin qeverisë turke, duke i kërkuar që si vend partner i NATO-s, Turqia
Jeni fitues i Lotarisë Amerikane? Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata persona që janë përzgjedhur si fitues
"E sigurte!", kompania amerikane çertifikon kujdesin e AlbChrome për minatorët në Bulqizë Siguria dhe shëndeti në vendin e punës janë faktorë shumë të rëndësishëm, por që fatkeqësisht shpeshherë, nga disa kompa
Modelja amerikane tepër seksi me bikini (FOTO LAJM) Modelja amerikane, Olivia Brower, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated
Plas skandali: Marinarët e nëndetëseve qarkullonin lista përdhunimesh mes tyre Marinarët në bordin e një nëndetseje të Marinës Amerikane qarkullonin midis tyre listat e përdhunimeve dhe akteve seksua
Trump kërcënon me luftë pas sulmit me raketa ndaj ambasadës amerikane (VIDEO) Presidenti amerikan, Donald Trump ka nisur një paralajmërim të ashpër ndaj Iranit, duke thënë se ky shtet do të shkatërr
Sulmohet me raketa ambasada amerikane Zona Jeshile (Green Zone) në qytetin e Bagdatit është goditur nga një raketë ‘Katjusha’, raporton Reuters. Kjo zonë e kr
Në prag lufte, SHBA paralajmërojnë avionët që fluturojnë mbi Gjirin Persik Administrata Federale e Aviacionit në Shtetet e Bashkuara i ka paralajmëruar kompanitë ajrore amerikane që fluturojnë në
Zyrtarët e Kosovës që nuk do të marrin dot vizë amerikane Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë filluar sanksionet kundër kosovarëve, atyre të dyshuar e që janë në procese gjyqëso
Në këtë shtet janë xhiruar pamjet që tronditën opinionin shqiptar (FOTO LAJM) Gazeta e madhe amerikane, “Boston Globe” ishte kritikuar ashpër në vitin 2004, kur vendosi të publikojë fotografi nga nj
Protestat, ambasada e SHBA paralajmëron qytetarët amerikanë në Shqipëri Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, ambasada amerikane paralajmëron qytetarët amerikanë banues në Shqipëri, lidhur me
Trump pritet të anulojë Lotarinë Amerikane Shtetet e Bashkuara presin të hedhin në zbatim planin e ri i cili anulon Lotarinë Amerikane. Plani i ri që pritet t
SHBA lë në burg shqiptarin, akuzohet për terrorizëm Një gjykatë në Missoula ka lënë në burg shqiptarin Fabjan Alametin, i cili akuzohet se gënjeu agjentët federale rreth pl
Kërcënon Irani: Anijet amerikane i fundosim shumë lehtë Tensioni është i lartë mes SHBA-ve dhe Iranit pas një morie incidentesh që kanë çuar vendet në prag të një konflikti të
Trump firmos: Nuk ka më Lotari Amerikane Nuk do të ketë më lotari amerikane vitet e ardhshme. Nëse nuk keni fituar deri më tani dhe SHBA është ëndrra juaj, atëhe