999 rezultate për

alonso

Bayerni e zëvendëson Xabi Alonson me një shqiptar Bayern Munich po mendon për të gjetur pasardhësin e Xabi Alonsos. Kampionët e Gjermanisë po vëzhgojnë Granit Xhakën për
Guardiola: Alonso shpejt do bëhet trajner i mire Xabi Alonso së shpejti do të kthehet si një prej trajnerëve më të mirë, ka thënë Pep Guardiola. Alonso ka bërë zyrtar
Shembull në fushë dhe jashtë saj, Xabi Alonso braktis futbollin Xabi Alonso konfirmon edhe njëherë largimin e tij në fund të sezonit nga futbolli i luajtur. Mesfushori i Bayernit do të
Alonso var këpucët në gozhdë në fund të sezonit Xa bi Alonso ka vendosur që t’i japë fund një karriere të mbushur me shumë suksese dhe trofe. Një nga mesfushorët më të
Chelsea iu rikthehet fitoreve (VIDEO) Chelsea u është rikthyer fitoreve në Premierligë, pas humbjes prej 2:0 nga Tottenham. “Blutë e Londrës” mposhtë 3:0 kamp
Bayern mposht Leipzigin, kryeson i vetëm në Bundesliga (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar fitore në ndeshen e fundit për vitin 2016, pasi në Allianz Arena ka mposhtur Leipzigin 3:0.
​Formacionet zyrtare/ PSV-Bayern Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes PSV-Bayern Munich PSV dhe Bayern kanë publikuar formacionet zyrtare, par
Bayerni largon "pleqtë" nga ekipi Në fund të këtij sezoni, kampionët e futbollit gjerman mund t’i thonë lamtumirë emrave të tillë si Arjen Robben, Franck
Bayerni i pamëshirshëm ndaj Werderit (VIDEO) Bayern Munich ka mundur Werder Bremenin në ndeshjen hapëse të sezonit të ri në Bundesligan gjermane me rezultat të thell
Bayern shënon kundër Atleticos Bayern ka shënuar golin e parë në "Alianz Arena" kundër Atletico Madrid. Shënues i golit ishte Alonso. Ai shënoi n
Bukuroshja spanjolle tradhton Alonson (FOTO LAJM) Fernando Alonso nuk po përjeton qetësi shpirtërore jashtë pistës. Piloti spanjoll u duke se do të niste një histori dash
Kjo është super bukuroshja e Fernando Alonsos (FOTO LAJM) Fernando Alonso ka arritur të rikuperohet në kohë rekord dhe mediat spanjolle aludojnë se sekreti për këtë është bukuros
Alonso shpëton pas këtij aksidenti të tmerrshëm (FOTO & VIDEO) Fernando Alonso ka pësuar një aksident të tmerrshëm në garën e Australisë. Është një mrekulli, që spanjolli shpëtoi i pa
Nga e dashura e Alonsos te ish-i i Hamilton, ja bukuroshet e Formula 1 (FOTO LAJM) Këtë javë starton nga Australia kampionati më i bukur i automobilizmit në botë, Formula 1. Ndërsa të gjithë janë të u
Ditë të këqija për Alonson, ndahet nga e dashura (FOTO LAJM) Fernando Alonso dhe modelja spanjolle, Lara Alvarez i kanë dhënë fund historisë së tyre edhe pse në mediat rozë ishte pë
Morata: Te Reali isha kamerieri i Xabi Alonsos Sfida Juventus-Bayer po afron, teksa kjo do ndeshje do të jetë e veçantë për Alvaro Moratën, i cili do të ketë përballë
Alonson e ka marrë malli për Real Madridin Xabi Alonso ka shprehur se sa shumë i mungon ekipi i Real Madridit dhe sa dashuri ka për të. Mesfushori spanjoll, Xab
Xabi: Guardiola dhe Mourinho janë të ngjashëm Më shumë të ngjashëm se të ndryshëm. Të tillë janë në sytë e mesfushorit të Bayern Munchen Xabi Alonso, dy trajnerët Pep
Arsenali kërkon një nga vëllezërit Xhaka Arsenal kërkon yllin e Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka. Agjentët e ekipit e panë në Champions League në barazimin
Xhaka zëvendëson Alonson te Bayerni Granit Xhaka mund të transferohet te Bayerni i Mynihut në merkaton e verës, e këtë e raporton prestigjozja gjerman “Bil