999 rezultate për

allegri

Allegri refuzon PSG-në, cili është synimi i tij Massimiliano Allegri vazhdon të mbetet një trajner i lirë edhe pse ka shumë oferta në drejtim të tij. Së fundmi ka qe
Interi sheh Allegrin si zëvendësues i Contes Inter po mendon për Massimiliano Allegrin shkruan "Libero". Humbja në derbin e qytetit kundër Milanit dhe barazimi me
Allegri mund të marrë drejtimin e skuadrës së Premier League? Chelsea mund të kërkojnë një trajner të ri për të pasuar Frank Lampardin. ‘Blutë’ e Londrës nuk kanë gëzuar një filli
Në Francë apo Angli, ku do të shkojë Allegri? Massimiliano Allegri mbetet i lidhur me stolin e Paris Saint-Germain, Manchester United dhe Chelsea. Ai ka qenë në më
Tare merr Allegrin? Masimiliano Alegri vijon të mbaj nën presion stolin e Simone Inzagi. Pas çdo rezultati negativ emri i ish trajnerit
Allegri merr drejtimin e Manchester United? Massimiliano Allegri pritet të marrë drejtimin e Man United raportojnë mediat angleze. Ole Gunnar Solskjaer është në
Inzaghi pret rinovimin me Lazion, presidenti i "fiksuar" pas Allegrit Mediat italiane shkruajnë se Massimiliano Allegri është trajneri pas të cilit është fiksuar presidenti i Lazios, Claudio
Allegri takohet me drejtesit e klubit roman Massimiliano Allegri është gjithmonë e më afër stolit të Romës raportojnë mediat italiane. Ai është takuar me drejtue
Allegri gati të rikthehet në punë, mund të marrë drejtimin e skuadrës së Serie A Massimiliano Allegri, i gatshëm të marrë drejtimin e Romës pikërisht tani që pronarët Friedkin kanë dyshime serioze për
Roma po mendon shkarkimin e trajnerit, një emër i madh pritet të ulet në stol Massimiliano Allegri shumë shpejtë pritet t’i rikthehet punës së trajnerit në kampionatin italian Serie A. Todochajes
Allegri merr drejtimin e skuadrës së njohur në Serie A? Roma mund të ndryshoj trajner vetëm pas javës së parë në Serie A. Barazimi ndaj Veronas ka bërë që të kryqëzohet nga
Allegri refuzon ofertën prestigjioze Massimiliano Allegri është akoma në kërkim të një stoli. Trajneri livornez është pa ekip prej një viti dhe sezoni 202
PSG ka gati ofertën për Allegrin Antonio Conte zgjodhi të vazhdoj me Interin, kështu që Paris Saint-Germain tani duket se është destinacioni më i mundshë
Vendoset dita e takimit Zhang-Conte, Allegri pret pas derës Menjëherë pas finales së humbur në Europa League, skuadra dhe stafi i Interit kanë fluturuar drejt Milanos, ku më pas ja
Lyoni ka në dorë të ardhmen e Sarrit Rruga që të çon në Lisbonë nuk është aspak një korsi e lehtë për Maurizio Sarrin. Ndonëse për Juven mund të dukej e till
Allegri ka dy oferta në tavolinë, bëhet fjalë për këto ekipe Pas një pushimi të gjatë, trajneri italian, Massimiliano Allegri, pritet të marrë drejtimin e ndonjë skuadre për sezonin
L’Equipe: Allegri pranë PSG Massimiliano Allegri është shumë afër që të bëhet trajner i Paris Saint-Germain. Sipas L’Equipes, bordi i PSG-s nuk k
Rrëfehet Allegri: Kam refuzuar Real Madridin Ish trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, ka zbuluar se ka refuzuar një ofertë nga një prej skuadrave më të mëdha e
Allegri pranë rikthimit, mund të marrë drejtimin e super skuadrës gjermane Trajneri italian, Massimiliano Allegri, mund të befasojë me përzgjedhjen e skuadrës së re. Derisa çdo ditë është folu
Titulli i viti 2011, Pato tregon sekretet e Milanit të Allegrit Në fazën e dytë kishit 12 rezultate pozitive radhazi, deri në humbjen kundër Palermos, që e afroi Interin me kreun e ren