999 rezultate për

aliene

Alienë apo art avangard? Gjendet në mes të shkretëtirës një bllok metali i çuditshëm (VIDEO) Një strukturë e çuditshme metali është zbuluar në Utah të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Objekte të ktilla janë ndër
Piramida e alienëve në Hënë? NASA jep shpjegime (VIDEO) Struktura e ngjashme me piramidën në sipërfaqen hënore ka bërë që një pjesë e njerëzve të besojnë se qeniet jashtëtokëso
​Zbulimi i ujit në Hënë mund të rikthejë kërkimet për alienët Ndërsa uji është zbuluar në hënë, disa njerëz spekulojnë se mikrobet e huaj mund të jetojnë në sipërfaqen e satelitit të
Deklarata "bombë" e ekspertit: Jemi produkt i alienëve, së shpejti do dëshmohen Eksperti okulizmit Altin Bogdani ka deklaruar se ka ardhur momenti që ekzistenca e alienëve do të pranohet dhe dëshmohet
Miley Cyrus i bashkohet VIP-ave: Kam parë alienë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së
Dy burrat nuk heqin dorë nga historia: Alienët na rrëmbyen Charles Hickson dhe Calvin Parker janë dy burra nga Pascagoula, Misisipi, të cilët pretendojnë se u rrëmbyen nga alienët
Jo më kërkime për alienë, NASA drejton studimet në një tjetër pikë Agjencia amerikane hapësinore NASA ka nisur një mënyrë të re për të kërkuar alienët – tani ata po kërkojnë gjurmë të tek
Befason ish-futbollisti argjentinas: U vonua në stërvitje se e rrëmbyen alienët Ish-futbollisti argjentinas Guilermo Marino pretendon se ai është rrëmbyer nga alienët. Marino e ka zhvilluar karrierën
Raporti sekret nxjerr historinë konspirative: Ushtarët u kthyen në gur nga alienët Një raport top sekret i CIA –s deklaron se një trupë ushtarësh rusë shkatërruan një UFO e më pas “u kthyen në gurë nga a
Përfundon projekti 21 vjeçar, miliona njerëz patën ndihmuar në kërkimin e alienëve Shkencëtarët e universtetit të Kalifornisë, Berkeley të projektit “[email protected]” thonë që do të ndalojnë së u dërguari dety
Shkencëtarët pretendojnë se kanë gjetur proteina aliene Shkencëtarët besojnë se kanë gjetur proteina të paprekura aliene në shkëmbin hapësinor që ra në Tokë 30 vjet më parë.
Raporti sekret nxjerr historinë e frikshme: Ushtarët u kthyen në gur nga alienët Një raport top sekret i CIA –s deklaron se një trupë ushtarësh rusë shkatërruan një UFO e më pas “u kthyen në gurë nga a
Alienët po i fshehin? Publikohet videoja me objektin e çuditshëm (VIDEO) Nasa është akuzuar sërish se po mban të fshehur ekzistencën e alienëve, pasi një austronaut arriti të filmonte një objek
Habit fituesi i Nobelit për shkencë: Pas 30 vitesh do takohemi me alienët Një ‘gjuetar planeti’ që fitoi çmimin Nobel në fushën e shkencës, i cili zbuloi planetin e parë jashtë sistemit tonë die
Ju duket sikur po ju vëzhgojnë? Shkencëtarët thonë se janë alienët A ndjeheni vazhdimisht sikur po shikoheni? Epo, rezulton se krijesat jashtëtokësore mund të na vëzhgojnë nga hapësira nd
Në shitje super-jahti që ngjan si anije aliene (VIDEO) Anthony Marden me bazë në Hong Kong është duke shitur Adastra, një jaht futuristik prej 140 metrash që duket si një avio
Lëshohet alarmi, alienët po rrëmbejnë vajzat bullgare Gazeta bullgare “Telegraf” ka botuar si kryesor tregimin për rrëmbimet e supozuara të jashtëtokësorëve, të cilat, siç th
Çiljeta Xhilaga tregon si i pa alienët në Fier Prania e jashtëtokësorëve, ose alienëve, në Tokë ka qenë dhe vazhdon të jetë një temë shumë e fortë diskutimi në të gjit
"Po më dridheshin gjunjët", Çiljeta tregon se pa alienët Çiljeta Xhilaga e ftuar sot në "E diell" ka treguar një histori shokuese lidhur me eksperiencën e saj me jashtëtokësorët
Lugina e Vdekjes, lufta e UFO-ve dhe dosjet sekrete të KGB-së Të ndërthurura me legjendat dhe folklorin, dhe që datojnë prej disa shekujsh, janë dëshmitë e shumta që vijnë nga e asht