999 rezultate për

alfred

Pa maskë tek Infektivi, Alfred Cako: Kam një sfidë, të hy sa herë të dua dhe të marr njerëzit intervistë Konspiracionisti Alfred Cako, i bëri thirrje autoriteteve përmes emisionit “Rrethi Katror” në “E Diell”, që ta lejojnë a
​Shkrimtari që refuzoi paratë e çmimit Nobel Shkrimtari George Bernard Shaw më 18 nëntor të vitit 1926, refuzoi të pranojë paratë për Çmimin Nobel që kishte fituar.
"Do ketë tre karantina", Alfred Çako zbulon planin: Kur pritet të dalë 'virusi21' Konspiracionisti Alfred Cako ishte i ftuar dje në studion e emisionit “E Diell”, ku bëri një paralajmërim të fortë, dhe
Lista me 140 emrat, përfundon votimi për kandidatët e PD në Tiranë Ka përfunduar votimi për kandidatët për deputetë për qarkun e Tiranës. Mësohet se votimi u mbyll në orën 18:00, ndërsa p
Del lista, kush janë 140 kandidatët e PD-së në qarkun e Tiranës Janë zbardhur emrat e 140 kandidatëve të mundshëm për deputetë nga ana e PD-së në qarkun e Tiranës. Ndërkohë që nga
Rrahu brutalisht 3 vjeçarin derisa i theu brinjët, përfundojnë hetimet për njerkun Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet në lidhje me çështjen e dhunimit të 3-vjeçarit, nga njerku i tij, Alfred Kaza
Njihuni me "Borëbardhën" nga Tropoja: Me 7 fëmijë dhe dy fakultete (FOTO LAJM) 29 vjeçarja nga Tropoja, Ajlin Alfredaj ka sjellë në jetë 7 fëmijë. 4 shtatzanitë nuk e kanë penguar atë të rritet pr
"Jam i lodhur", dëshmia e 40 vjeçarit para se koronavirusi t'i merrte jetën (VIDEO) Specialisti i arsimit, muzikanti Alfred Koçi ka ndërruar jetë pasditen e djeshme në Tiranë si pasojë e infektimit me kor
COVID-19 i merr jetën në moshë të re specialistit të arsimit, humbet betejën edhe nëna e tij Specalisti i drejtorisë arsimore, Alfred Koci ka ndërruar jetë në moshën 40 vjeçare si pasojë e komplikacionee pasi u in
Hoqi pantallonat live para Ramës, Alfred Lela bën ekstremin: Del nudo! (FOTO LAJM) Nesë menduat se ishte "ekstremi" heqja e pantallonave live përpara kryeministrit Rama për të zbuluar plagët, e keni mend
U rrit dhe u martua në jetimore, tani Alfredi punon për të ndihmuar jetimët Alfred Muharremi bëri sot publike historinë e jetës së tij, prej jetimi. Ai zbuloi se e ëma i humbi jetën në momentin
Atl Madrid i ofroi "Wanda Metropolitanon", Reali pritet të marrë këtë vendim Drejtuesit e Real Madridit i janë mirënjohës për ofertën presidentit të Atletico Madridit, Enrique Cerezo, por ata nuk p
Alfred Cako dhe dhjetra aktivistë, protestë simbolike kundër masave ndaj koronavirusit (FOTO LAJM) Inxhinieri dhe aktivisti Alfred Cako ka iniciuar një protestë tek ish-parku Rinia ku bashkë me aktivistë të tjerë ka
ZYRTARE/ Real Madridi do ti luaj ndeshjet e mbetura në "Alfredo Di Stefano" Los Blancos kanë vendosur që të luajnë në stadiumin ‘Alfredo Di Stefano’, për pjesën e mbetur të sezonit. Ndeshjet e
Uli pantallonat dhe i tregoi plagët Ramës, Alfred Lela takon zyrtarët amerikanë Gazetari Alfred Lela, që uli pantallonat mbrëmë në “Real Story”, për t’i treguar kryeministrit Rama shenjat e dhunës së
U rrah dhe u burgos në protestë, Alfred Lela i kthen përgjigje Edi Ramës Gjatw protestws sw Aleancws sw Teatrit, ka marrw pjesw edhe gazetari Alfred Lelaj, i cili u dhunua gjatw protestws pas t
"Ramës i dhanë një shqepje në dru", Alfred Lela i përgjigjet kryeministrit për dhunën në protestë Gazetari Alfred Lela u dhunua nga policia gjatë protetës për Teatrin, gjë që edhe u fotografua. Por mohimi nga ana e
"Më qëlluan me shqelma", Alfred Lela tregon dhunën nga policia Gazetari dhe analisti i njohur Alfred Lela u bë sot papritur njëri prej të ndaluarve nga policia në afërsi të Teatrit Ko
Shembja e Teatrit, dhunohet gazetari Alfred Lala (FOTO LAJM) “Poshtë diktatura, poshtë diktatura” janë thirrjet e qatetarëve të cilët I janë drejtuar bashkisë së Tiranës mjaft të re
Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku regjisorë, Alfred Trebicka: Sharlatanë, vijnë nga hiçi bëjnë filma (VIDEO) Kohët e fundit në Shqipëri po kthehet në trend kinematografia. Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku duket se e kan marrë shum