999 rezultate për

aksionit

Ndodh edhe kështu, lojtari në nxemje bëhet pjesë e aksionit (VIDEO) Mos kujtoni se futbollistët që janë në nxemje nuk mund ta ndihmojnë ekipin e tyre. Këtë e vërteton edhe videoja që ju sj
Maqedonia pjesë e aksionit "Ora e Planetit Tokë" Maqedonia bëhet pjesë e aksionit botëror vullnetar "Ora e planetit Tokë", përmes së cilës do të dërgojë porosi për shpët
Shpërfytyrohet prej reaksionit nga ilaçet (FOTO LAJM) Një reaksion alergjik prej ilaçeve e ka shpërfytyruar një 24 vjeçare. Një dozë ilaçesh asaj do ti ndryshonin terësisht j
Ja të dhënat javore të aksionit Polici-OSHEE Vijon puna e përbashkët e Policisë së Shtetit dhe OSHEE-së, në të gjithë vendin për evidentimin dhe vënien para drejtës
Ja videoja e aksionit policor kundër Zaevit (VIDEO) MPB për herë të parë në historinë e Maqedonisë ka realizuar një aksion policor për të ashtëquajtur rast për dyshim për t
Ja si po i kërkon policia dy 'terroristët' (FOTO LAJM) Janë plot 88 mijë forca policore në gatishmëri për të arrestuar 2 personat e dyshuar për aktin terrorist të Parisit.
Rama: Qytetarët pro aksionit për ndërtimet pa leje Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Rama ka vlerësuar aksionin që po bëhet për çlirimin e hapsirave publike
Kapen 2 ton drogë në Itali, pranga 4 shqiptarëve (FOTO-LAJM) Policia italiane sekuestron dy ton marijuanë me vlerë mbi 9 milionë euro në një gomone që vinte nga Shqipëria. Sipas med
Drita dhe hijet e aksionit në Lazarat Përshtypja dominuese mbi aksionin e policisë në Lazarat është se edhe vetë opozita, q&eum
Ja ç'do të thotë të jesh pjesë e aksionit në Lazarat “Për t’u ushqyer kemi marrë disa bombola gazi me vete dhe në disa raste gatuajmë vetë. Gatuajmë vezë, qofte, ushqime të
Ja bilanci i aksionit në Lazarat Drejtuesit e Policisë së Shtetit kanë publikuar bilancin e rezultateve të arritura deri në orët e mbrëmjes në operacioni
Aksion anti-drogë në Hasanbeg Policia e Maqedonisë ka zhvilluar mbrëmë një aksion policor në Hasanbeg të Shkupit. Gjatë aksionit janë bastisur dhe
Zhvillohet faza e tretë e aksionit të pastrimit të territorit Ministrja e Mbrojtjes, znj. Mimi Kodheli e shoqëruar nga shefi i Shtabit të Përgjithshëm i FA, gjeneralmajor Jeronim Baz
Obama kritikon Rusinë për bllokimin e aksionit kundër Sirisë Presidenti i SHBA-së Barak Obama, e ka akuzuar Rusinë për bllokim të aksionit kundër Sirisë në Këshillin e Sigurimit të
Besimtarët e Tiranës, pjesë e aksionit për pastrimin e Shqipërisë (FOTO-LAJM) Besimtarët e kryeqytetit janë bërë pjesë e projektit “Ta Pastrojmë Shqipërinë në Një Ditë”, një aksion praktik i iniciua
Mediat e huaja, jehonë aksionit të policisë për ikonat Disa nga mediat më të mëdha në botë i kanë bërë jehonë lajmit mbi aksionin policor në Shqipëri për sekuestrimin e më shu
Inter-Roma, e vërteta mbi penalltinë e Gervinhos Roma fitoi bindshëm përballë Interit në sfidën e mbrëmshme të "San Siros" 0-3, me të tre golat të shënuar në pjesën e pa
Pas Aksionit drejtuar Ministrit Agani, arrestohen katër aktivistë Katër aktivistë të Qendrës së Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Malishevë u arrestuan sot pas aksionit simbolik që realizuan në
Kjo ndërhyrje meriton prangat (VIDEO) Sfida e djeshme në Premier League mes Wigan dhe Newcastle, e fituar nga vendasit me rezultatin 2-1, do të mbahet mend gj
Mitrovicë, rindërtohen 47 shtëpi në kuadër të aksionit “Ndihmo dhe ti” Drejtuesit e Komunës së Mitrovicës kanë shpallur të enjten mbylljen e aksionit humanitar “Ndihmo edhe ti”, në kuadër të