999 rezultate për

aksionit

Maqedonia pjesë e aksionit ekologjik Ora e planetit tokë Mbi 80 lokacione në vend do të zhyten një orë në errësirë, për të shënuar aksionin ekologjik “Ora e planetit Tokë”. K
Kapen edhe 1.6 ton kokainë, klani kolumbian s'bën hajër pas aksionit në Durrës Droga e kapur në portin e Durrësit ditë më parë i përkiste grupit kriminal “Clan del Golfo”. Mësohet se ditën e sotme gr
Shtëpia e të Moshuarve iu bashkua aksionit për mbjelljen e pemëve Nuk ka rëndësi nëse je i ri apo i moshuar, i pasur apo i varfër, për të kontribuar për qytetin, që ai të bëhet sa më i j
Administratorët e pallateve i bashkohen aksionit për mbjelljen e pemëve Fushatës së mbjelljes së pemëve i janë bashkuar edhe administratorët e zgjedhur të pallateve. Të organizuar në grupe
Erkand Qerimaj i bashkohet aksionit për mbjelljen e 50 selvive Aksionit të Bashkisë së Tiranës për mbjelljen e 100 mijë pemëve deri në 21 Mars iu bashkuan edhe dy emra të njohur për p
Nxënësit e shkollave dhe Ermali i bashkohen aksionit për mbjelljen e pemëve Fëmijët e shkollave të Tiranës janë aleatët më të mirë të nismës “Dhuro një pemë”, e cila do të kulmojë në 21 Mars, në D
Dalin pamjet e super aksionit të policisë në lokalet e natës (VIDEO) Mbështetur në Urdhëresës të lëshuar nga organet e drejtësisë, më 27.01.2018, rreth orës 22:00, Policia e Kosovës, konkre
Protesta të dhunshme e tymues në Kuvend, Basha-Kryemadhi ndërmarrin hapin e madh Pas protestës dhe aksionit në Kuvend, PD-LSI kanë ndërmarrë së bashku hapin e rradhës. Mësohet se grupet parlamentar
Basha bën deklaratën e fortë: Ja kush i shpëtoi nga arrestimi policët në Vlorë Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një deklarate për mediat ka reaguar sërish në lidhje me dekospirimin e aksionit të p
Dekonspirimi i aksionit, ish-kryeprokurori tregon kush mund ta ketë nxjerrë sekretin Ish-kryeprokurori Theodhori Sollaku ka komentuar dekonsipirimin e aksionit për arrestimin e tre ish-zyrtarëve të lartë t
Një anëtar "tradhton" grupin, policia zbardh rolet e personave pas kapjes së 1.5 ton droge Detaje të reja po i japin dritë aksionit për sekuestrimin e 1.5 ton droge në Velipojë dy ditë më parë. Mësohet se nj
Mediat greke: Nis lufta kundër mafias shqiptare Mediat greket po i kushtojnë rendësi zhvillimeve të fundit në Shqipëri pas skandalit Tahiri si edhe nisjes së aksionit "
PAMJET E AKSIONIT/ Çfarë po ndodh tani në Vlorë (FOTO LAJM) Forcat Speciale janë duke zhvilluar një operacion të gjerë për evidentimin e elementëve kriminalë në qytetin e Vlorës.
Dalin pamjet e aksionit të madh të FNSH-së dhe RENEA-s në Elbasan (VIDEO) Dhjetra forca të FNSH-së dhe RENEA-s janë duke kryer një aksion të madh për arrestimin e personave të inkriminuar në qyt
Foto-çudirat e aksionit Task-Forcë, ja si abuzojnë zonat periferike me ujin e pijshëm të Tiranës Ndërsa edhe sot pritet që termometri të shënojë 40 gradë në hije dhe ku si pasojë e thatësirës së gjatë një pjesë e qyte
Super stërvitje e policisë dhe zjarrfikëseve në Tiranë, dalin pamjet e "aksionit" (FOTO & VIDEO) Drejtoria e Emergjencave Civilë në bashkëpunim me Policinë e Shtetit dhe Universitetin "Epoka" zhvilluan sot paradite nj
12 ton drogë në Përmet, zbardhen detajet e aksionit dhe arrestimet (FOTO LAJM) Policia ka zbuluar detaje të reja në lidhje me sasinë e madhe të drogës që u kap ditën e djeshme në Përmet. Në opera
Dalin pamjet e super aksionit në Shkodër, ja si i arrestuan 17 persona (VIDEO) Policia ka dhënë detajet dhe pamjet e aksionit “Erly Spring” në Shkodër, ku 110 forca speciale kanë ndërhyrë në të gjith
3 persona bien në pranga për trafikim drogë, policia publikon pamjet e aksionit (VIDEO) Prokuroria Themelore Publike për përndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsion sot kumtoi se në koordinim me Ministr
Zbulohet telefonata pas mesnate, kush e shpëtoi Klement Balilin nga prangat Klement Balili ka arritur t’i shpëtojë arrestimit prej më se shtatë muajsh, duke shënuar një rekord më vete në këtë drej