999 rezultate për

aeroportit

Lady Gaga, "bën sfilata" edhe në aeroport Lady Gaga gjithnje e cmendur me paraqitjen e saj dhe duket se ka ndermend qe ta shfaqe karakterin e saj te cuditshem ne
Prudentino ekstradohet në Itali Nën masa të rrepta sigurie dhe në fshehtësi Albino Prudentino, bosi i “Sacra Corona Unita” është ekstraduar sot në mëngj
Mjegulla paralizon Aeroportin e Shkupit Mjegulla dhe kushtet e rënda atmosferike kanë paralizuar funksionimin e Aeroportit të Shkupit, bëjnë shërbimet përgjegjë
Droga, vihet ne pranga oficeri i aeroportit të Rinasit Gati nje muaj pas arrestimit te ish-sekretarit te dyte ne ambasaden shqiptare ne Shkup, tre shtetas te tjere shqiptare j