999 rezultate për

adam

I dëmtojnë Bale, tërbohet Villas Boas Trajneri i Tottenham, Andres Villas Boas, është tepër i nevrikosur, pasi lojtari i Liverpool, Charlie Adam bëri një ndër
4 kandidatë për sulmin e Barçës (FOTO LAJM) Prioritetet kryesore të merkatos së Barcelonës për mrkaton e verës janë një qendërmbrojtës dhe një mbrojtës krahu, por p
Torres dhe 15 mln euro për Radamel Falcao Shpërthimi i sulmuesit kolumbian Radamel Falcao këtë sezon, që kulmoi me finalen në Europa League ka shtuar rradhën e ad
Falcao, objektivi kryesor i Real Madrid Sulmuesi kolumbian i Atletico Madrid, Radamel Falcao është një prej objektivave të Real Madrid për merkaton e verës përs
Falcao League (VIDEO) Sot në "National Arena" të Bukureshtit, në orën 20.45 luhet fianlja e Europa League mes Atletico Madrid dhe Athletic Bil
Angelina Jolie dhe Brad Pitt, figura prej dylli Angelina Jolie dhe Brad Pitt, fitoi figurën prej dylli në Australi. Për fillim janë vendosur në tarracën e ndërtesës më
Gjyqi i Milloshevic është paguar nga Sadam Husein Ish-udhëheqësi i Irakut, Sadam Husein, ka ndihmuar financiarisht Sllobodan Millosheviçin gjatë gjykimit në Hagë. Deklara
13 vite nga sulmet e NATO-s, qeveria: Kapitulloi Sadami i Ballkanit Si sot 13 vite më parë nisi ofensiva ajrore e NATO-s mbi ish-Jugosllavi. Në kujtim të kësaj ditë nëpërmjet një njoftimi
Radamel Falcao "çmend" Juventusin Sipas numrit të sotëm të të përditshmes sportive torineze "TuttoSport", drejtues të Juventus kanë përzgjedhur sulmuesin
David mburret me Victorian në Facebook David Beckham ka shfaqur gjithë krenarinë e tij për gruan që ka në krah, Viktorian, duke postuar fotot e saj më të fundi
"Molla e Adamit" drejt zhdukjes "Eden", është parajsa e rrëfimit Biblik, të cilin e imagjinojmë si një kopësht të mbushur me lule dhe fruta. Një vend pa
Irakenët kërkojnë kthimin e ‘Sadam Hyseinit’ Irakenët kërkojnë statujën e ish-diktatorit Sadam Hysein. Kërkesa është bërë zyrtarisht nga qeveria irakene. Statuja e H
Irani do ndërtojë Google e tij Irani ka bërë të ditur se Google shërben si një vegël spiunimi. Ky reagim vjen nga drejtuesi i forcës policore të Iranit
Chelsea, Falcao objektivi i parë për qershorin Emri i parë në axhendën e Andre Villas Boas për merkaton e qershorit është ai i Radamel Falcao. Tekniku portugez i Chels
Pallati i Sadamit i kthehet qeverisë irakiane Pallati i ish-diktatorit irakian Sadam Hussein do ti kthehen qeverisë së re irakiane nga forcat e ushtrisë amerikanë të
Radamel Falcao: Edhe i dëmtuar do luaj kundër Realit Bomberi kolumbian i Atletiko Madrid, Radamel Falcao ka pësuar një tërheqje muskulare në kofshë gjatë grumbullimit me kom
Video tronditëse, gjyqtari dhunon vajzën e tij (VIDEO) Një video e publikuar në YouTube ka tronditur SHBA. Në videon mbi 7 minuta shfaqet një gjykatës, Uilliam Adams duke qëll
Milani kërkon talentin holandez Milani po vëzhgon talentin 18-vjeçar të Az Alkmar, Adam Maher. Sipas asaj që shkruan britanikja Daily Mail, klubi kuqezi
Adelina Ismajli "Madame" në Paris " Lumturia ime varet vetëm nga ndjenja që çdo mëngjes zgjohem e buzëqeshur dhe çdo mbrëmje ndihem e mikluar. Asgjë tjete
Kështu përfundojnë diktatorët (FOTO LAJM) Jetojnë në luks duke shtypur dhe shfrytëzuar popullin e tyre. Gjatë jetës, nuk ju ngel gjë pa e shijuar por është e çudi