999 rezultate për

abramovich

10 vjet Chelsea, Abramovich mes trofeve dhe milionave (FOTO LAJM) Dhjetë vjet më parë, më datë 1 korrik 2003, futbolli anglez dhe jo vetëm do të kryente një revolucion të vërtetë me ardh
Abramovich-Mourinho, takim sekret në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Të gjithë në bord! Bosi rus, Roman Abramovich, po përgatit "vaporin" e tij luftarak për të "pushtuar" Europën. Pas përfu
Abramovich "tradhëton" Cavanin, do vetëm Falcao-n Chelsea është i bindur se mund t’i mposhtë konkurrentët e Manchester United përsa i përket shërbimeve të sulmuesit kolum
Abramovich, baba për të shtatën herë Presidenti i Chelsea, Roman Abramovich, është bërë baba për të shtatën herë nga e dashura e tij e re, Dasha Zhukova. Mil
Mou drejt PSG, Abramovich mendon "italisht" (FOTO LAJM) Roman Abramovich kërkon të ndërtojë një Chelsea të ri dhe këtë dëshiron ta bëjë sipas mënyrës së tij: duke shpenzuar mil
Chelsea: Dera e hapur për Mourinhon Presidenti i skuadrës së Chelsea-t, Bruce Buck komenton zërat për të ardhmen e pankinës ku është përfshirë edhe tekniku
CIA arreston Abramovich? Zëdhënësi Roman Abramovich ka përgënjeshtruar lajmin mbi arrestimin e padronit të Chelsea nga ana e FBI-së. Lajmi është
Jupp Heynckes, fiksimi më i fundit i Abramovich Nëse nuk arrin dot tek Pep Guardiola gjithsesi mund të kërkosh të marrësh atë që trajneri katalanas do të zëvendësojë. S
Guardiola parakontratë me Chelsea-n? Presidenti i Chelsea-t, manjati rus Roman Abramovich është i gatshëm ti ofrojë një parakontratë ish-trajnerit të Barcelo
Shakhtar, një "nder" për Abramovich Shakhtar-Juventus nuk do të jetë vetëm një ndeshje që brenda vetes mbështjell interesin e një kualifikimi për në 1/8-at
Një "Oscar" për Chelsea (VIDEO) Duket se në këtë kohë krizë ka vend vetëm për Sheikët dhe Abramovich për të shpenzuar para për merkaton. Ky i fundit pri
Nuk dorëzohet Abramovich, 17 milion euro për Guardiolën Presidenti i Chelsea-t dëshiron të ulë me patjetër në pankinën e kësaj skuadre ish-teknikun e Barcelonës Pep Guardiola.
Messi, rruga për të bindur Guardiolën Presidenti i Chelseat, manjati rus Roman Abramovich ende është duke u përpjekur për të bindur Pep Guardiolan që të trans
Abramovich kundër kthimit të Mourinho-s tek Chelsea Pronari i Chelseat, Roman Abramovich është shprehur kundër një rikthimi të trajnerit portugez Jose Mourinho në Stamford
Abramovich, 8 milion euro për Festat Miliona euro do t’i kushtojë miliarderit Roman Abramovich mbrëmja e ndërrimit të viteve, para të shpenzuara për transpor
Dhurata e Abramovichit: 180 milionë euro Është koha e festave të fundvitit, koha e dhuratave. Pikërisht këtë fakt duket se e ka parasysh pronari i Chelseas Roman
Chelsea, prioritet Premierliga Trajneri i ri i Chelseas Andre Villas-Boas ka bërë të ditur se triumfi në Premierliga është prioritet i skuadrës së tij.
Chelsea i gatshëm të rrëmbejë Tevez-in Chelsea dhe Roman Abramovich janë të gatshëm të bëj çmendurinë e rradhës për të transferuar sulmuesin e Manchester Cityt
Hiddink shumë pranë Chelsea Guus Hiddink është i gatshëm të shkojë tek Chelsea. Trajneri holandez ka bërë të ditur se do të konsideronte ofertën nga
Mourinho: Nuk kemi nevojë për Drogban Në konferencë për shtyp para ndeshjes me Valencian, Jose Mourinho ka folur për "merkato". Trajneri portugez thotë se Rea