ZYRTARE/ Douglas Costa rikthehet te Bayern, vijnë fjalët e para të brazilianit (VIDEO)

Bayern Munchen ka transferuar Douglas Costa.

Braziliani erdhi tek bavarezët në formë huazimi deri në fund të këtij sezoni.

“Jam shumë i lumtur që luaj përsëri për FC Bayern. Kam kaluar një kohë të mrekullueshme në Mynih me shumë suksese dhe jam i sigurt se do të fitojmë përsëri tituj tani”, u shprehë Costa pas transferimit.

Ai ka qenë pjesë e Bayern Munich gjatë viteve 2015-2017.

View this post on Instagram

Welcome back, @douglascosta! 🔴⚪️🙌 #MiaSanMia #packmas #ServusDouglas

A post shared by FC Bayern München (@fcbayern) on


Shtuar 5.10.2020 15:02