Zhbllokohet derbi, Rebic ndëshkon Juven (VIDEO)

Milan ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Juventusit, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë.

Pas rastit të humbur disa minuta më parë, këtë radhë Ante Rebic u tregua i saktë përballë portës. Në minutën e 61’ kroati shfrytëzoi në maksimum krosin e Castillejos dhe shënoi për 1-0.


Shtuar 13.02.2020 21:19