Uzuni i pafat, shënon autogol në Champions (VIDEO)

Myrto Uzuni ka shënuar autogol në ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit.

Shqiptari pas një goditje të Gojak me kokë Uzuni u gjend në vijë të portës dhe topi nga krahu i tij përfundoi në rrjetën e tij. /albeu.com/


Shtuar 16.09.2020 18:02