U njohën në internet: Butrint Imeri zbulon vajzën që i dedikoi këngë (VIDEO)

Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Butrint Imeri i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan”, ka treguar për herë të parë se njëra prej këngëve të tij është dedikim. Gjatë një sfide, Butrinti u pyet se cila prej këngëve të tij është dedikim dhe duhet të thonte emrin e vajzës.

Butrinti tregoi se kënga “Xhanëm” është dedikim për një vajzë të huaj që ka njohur në internet.

Butrinti tregoi se vajza quhet Demet e nga ky emër kuptojmë se ajo paska qenë turke. “Kam qenë i lidhur me një femër, e kishte emrin Demet”, u shpreh Butrinti.


Shtuar 2.01.2020 08:05