“Tërbohet” Boateng, plas në tokë kundërshtarit me një ndërhyrje të frikshme (VIDEO)

Autogoli duket se e ka acuar Boateng në ndeshjen kundër Hofenheumit në kupë. Mbrojtësi ka bërë një ndërhyrja horror ndaj kundërshtarit duke e plasur në tokë.

Në një dyluftim teksa Boateng është munduar të heqë topin nuk ka ndalur dot vrullin dhe ka goditur me trup në fytyrë kundërshtarin, i cili është rrëzuar menjëherë dhe ka ndjerë jo pak dhimbje.

Kjo ndërhyrje është bërë virale në rrjetet sociale dhe ka çuditur jo pak.


Shtuar 6.02.2020 10:43