Super gol i Theo Hernandez, Milani përmbys rezultatin ndaj Udineses (VIDEO)

Milani po bën një pjesë të dytë me gridë dhe dëshirë. Pas golit të barazimit nga Rebic, është përsëri Theo Hernandez që shënon për kuqezinjtë duke përmbysur githcka ndaj Udinesës.

Ish-lojtari i Realit është në një formë fantastike, edhe pse një mbrojtës krahu, ai është golashënuesi i ksaj skaudre me 6 gola. /albeu.com/


Shtuar 19.01.2020 13:07