Reali kërkon ta shesë James Rodriguezin, jo huazim

Zizu nuk e do Jamesin, por Reali s’do ta japë në formë huazimi

Real Madrid nuk dëshiron ta japë James Rodriguezin në formë huazimi, raporton Marca.

Shumë klube janë duke u interesuar për kolumbianin, por Los Blancos preferojnë ta shesin 28-vjeçarin dhe të përfitojnë diçka sesa ta huazojnë.

Ai nuk preferohet nga Zinedine Zidane dhe zgjidhja më e mirë është largimi.

James ka bërë vetëm 7 paraqitje në La Liga këtë sezon.


Shtuar 19.01.2020 12:53