Super Arsenal, përmbys rezultatin në finalen e FA ndaj Chelsea (VIDEO)

Pas golit të avantazhit nga Chelsea, skuadra e Mikel Arteta ka arritur të marrë veten dhe të reagojë.

Aubametang do të shënonte golin e parë dhe të barazimit në minutën e 28, duke u treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.

Goli i dytë për “topcinjtë” dhe i përmbysje do të vinte po nga i njëjti autor në minutën e 68′. /albeu.com/


Shtuar 1.08.2020 18:04