“S’jam Edi”, Rama e nis ditën me një apel të fortë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një video sensibilizuese.
Në fakt, është një video e realizuar nga dy djem, nëpërmjet së cilës jep një mesazh mjaft të rëndësishëm.

Postimi I Ramës

MIRËMËNGJES,

S’JAM EDI, po janë dy çuna që s’i njoh që e kanë qarë këtë video

Shikojeni dhe mos lëvizni nga shtëpia, nëse nuk jeni ndër ata që duhet të shkojnë patjetër në punë.


Shtuar 17.03.2020 07:34