Sanremo plot incidente, momenti dramatik kur këngëtari rrëzohet keq nga shkallët (VIDEO)

Sanremo i këtij viti ka qenë plot personazhe dhe ngjarje interesante.

Vajza që tërheqin vëmëndje, kënëgtar që ofendojnë dhe përjashtohen kategorikisht nga festivali dhe të tjerë që rrëzohen nga shkallët.

Publiku është shokuar kur ky i fundit ka rënë keq nga shkallët duke u rrokullisur disa herë derisa përfundoi i shtrirë në mes të skenës.

Performuesi ishte maskuar si reperi italian Ghali.

Ghali u shfaq pas tij dhe nisi të këndojë./albeu.com


Shtuar 8.02.2020 12:19