PREKËSE/ Vajza e Bryant ishte në hapat e babait (VIDEO)

E gjitha bota e shokuar pas aksidentit trgjik që i mori jetën ish-yllit të NBA , vajzës së tij dhe 7 personave të tjerë.

13-vjeçarja dhe babai ishin rrugës për në akademinë e Bryant, ‘Black Mamba’.

Burimet thonë se vajza e Bryant pritej të luante një lojë basketbolli në këtë akademi. Ndeshja ishte planifikuar për në mesditë. Kobe do ishte trajneri.

Mediat kanë publikuar një video të xhiruar së fundmi, ku Gianna tregon aftësitë e saj në basketboll.

Nga rrëzimi i helikopterit humbën jetën nëntë persona.


Shtuar 27.01.2020 08:30