Dikur punonte kamarier, Fero: Angela Merkel e di që une jam reper (VIDEO)

Fero ka disa muaj që është shpërngulu në Gjermani për të jetuar.

Reperi atje ka punuar dhe për projektet e reja muzikore.

Duke qenë të izoluar, Fero vendosi të futem në video live në Instagram ku foli edhe për jetën e tij.

Ai tregoi se para se të bëhej i famshem ka punuar si kamarier, dhe se nuk e ka problem aspak të tregoj për këtë gjë.

Ai tregon me krenari se nuk e ka pasur të nevojshme t’i kërkonte familjes para, pasi ishte i zoti i vetes dhe se çdo punë që i ofrohej e bënte.

Por gjithashtu në një farë mënyre Fero “përçmoi” ata që sot rezultojnë të punojnë kamarier në shtetet e huaja duke thënë se ai figuron në Gjermani si reper e Angela Merkel e di që ai është reper.


Shtuar 24.04.2020 08:43