Mohuan lidhjen, Loredana dhe Zuna kapen duke u puthur? (VIDEO)

Emri i reperes shqiptare, Loredana Zefi, po komentohet lidhur me sukseset e saj në muzikë dhe jo vetëm.

Pas ndarjes nga Mozzik u tha se ajo është në lidhme me reperin Zuna. Dyshja e kanë mohuar lidhjen mirëpo një video që po qarkullon në media ka habitur të gjithë.

Në videon në fjalë shihet një çift duke u puthur dhe mendohet se ata janë Loredana dhe Zuna.


Shtuar 12.03.2020 09:17