Migjen Basha feston ditëlidjen me gol (VIDEO)

Migjen Basha e ka festuar ditëlindjen e tij të 33-të në mënyrën më të mirë të mundshme.

Mesfushori shqiptar ishte autor i golit të dytë në fitoren që skuadra e tij Melburne Victory (4-0) regjistroi ndaj Newcastle Jets.

Në minutën e 60-të të sfidës, Basha përfitoi nga një pritje jo e mirë e portierit dhe nga afër arriti të realizonte.


Shtuar 5.01.2020 10:07