Kukësi i pafat, shënohen dy gola në Air Albania (VIDEO)

Kukësi e ka nisur keq ndaj Wolfsburg.

Ekipi mik shënoi golin e parë në minutën e 21′ me anë të Weghorst.

Miqtë nuk u ndalën aty sepse arritën të shënonin dhe golin e dytë me anë të Lacroix.

Kukësi kishte mundësi të shënonte me penallti, por Rroca gaboi, Gjuajtja e tij u ndal nga portieri kundërshtar.


Shtuar 17.09.2020 18:45