Ibra me dopietë mban në lojë për Europën Milanin (VIDEO)

Milani ka fituar 1-2 në transfertë ndaj Sassuolos me dy golat e Ibrës, shkruan Albeu.com.

Suedezi realizoi në minutën e 19 dhe në fund të pjesës së parë, ndërsa vendasit kishin barazuar shifrat më parë me Caputon me 11-metërsh.

Me këtë rezultat Milani qëndron në Europë teksa mban vendin e vendin e 7 në Serie A. /alebu.com/


Shtuar 21.07.2020 21:44