E fashuar e çalë-çalë, zbulohet si u lëndua Monika Kryemadhi (VIDEO)

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është parë me dorë të fashuar dhe duke çaluar nëpër ecejaket nga zyrat e saj tek zyra e Bashës.

Burime bëjnë me dije se Kryemadhit i ka ndodhur një incident në banesën e saj teksa merrej me punët e shtëpisë.

Sipas faxëeb Kryemadhit i ka ikur këmba dhe ka rëshkitur e për pasojë ka dëmtuar kaviljen si dhe ka dëmtuar pak dorën e majtë.

Teksa ky detaj është komentuar gjerësisht, përfshirë edhe mediat, fatmirësisht Kryemadhi nuk ka ndonjë problem serioz apo shqetësues me shëndetin.


Shtuar 4.06.2020 20:17