Çorape Versace 50 dollar, vajza e Dorina Memës pozon nga makina luksoze (FOTO&VIDEO)

Dorina Mema është e njohur për dashurinë që ka për fitness-in dhe trupin e gdhendur në perfeksion.

Nëse nuk e dini, do të çuditeni që Dorina është nënë e një vajze, 18 vjeçare, shkruan Albeu.com.

Irsin, vajza e Dorinës ka një Instagram mjaft të kuruar ku numëron plot 20 mijë ndjekës.

Por asjo çfarë bën përshtypje në Instagramin e saj është se 18-vjeçarja është mjaft e fiksuar me jetën e luksit dhe mjetet e shtrenjta.

Ajo publikon dhe ndan me ndjekësit makina të ndryshme të vlerave të larta monetare, por edhe pozon nga makina të tilla.

Së fundmi në InstaStoryn Irsin ka publikuar një video të këmbëve të saj në një makinë luksoze, ku vëmëndjen e marrin çorapet e saj Versace, të cilat me një kërkim të shpejt rezultojnë të kushtojnë rreth 50 dollar./albeu.com/


Shtuar 27.02.2020 11:32