Çfarë i ndodhi Guardiolës, momenti epik kur flet me vete (VIDEO)

Arsenal sonte arriti ta mposhtë Manchester Cityn me rezultat 2:0 dhe të kualifikohet në finale të “FA Cup”.

Në përfundim të pjesës së parë, trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola bëri një veprim të çuditshëm, transmeton Indeksonline.

Ai filloj të fliste me vetën dhe ju drejtua një karrike duke shpjeguar diçka nga taktikat e tij.

Guardiola njihet si një trajner që është i dhënë pas futbollit.


Shtuar 18.07.2020 22:03