Ashtu si dikur, Dafina dhe Cricket sjelin super hitin e radhës (VIDEO)

Këto ditë të karantinës, mund t’i kaloni më shpejt me muzikë të mirë. E pikërisht, me muzikën e dhënë nga Dafina Zeqiri.

Kohët e fundit, ajo i është përkushtuar shumë muzikës e kjo është e qartë edhe nga numri i këngëve të cilat ka lansuar.

Sot, Dafina ka publikuar projektin më të ri, një këngë për të cilën fansat e saj padyshim i ka marrë malli.

Zë fantastik, paraqitje e këndshme dhe në bashkëpunim me Cricket.

‘Një herë në jetë’ është kënga më e re e Dafit që do ju fiksojë të gjithëve.


Shtuar 24.03.2020 18:47